Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA S 710
YAMAHA S 710
Підкджіть! Як зберегти міді фонограму,коли нажимаєш mixing console міняєм барабани, гітару і т д.
А як вона зберігається через аудіорекордер.
Дякую! Я вже зрозумів і попробував получається.

В міді не збережеться а в WAV.Відредагуй як тобі подобається і натисни USB, попередньо встановивши флешку.Натисни REC .На мідіпрогравачі натисни PLAY.По завершенні фонограми не забудь на аудіорекордері натистути STOP.Вибач, біля мене інструменту менає.Пишу з пам'яті.Можливо, в деяких деталях помиляюся.Відтворюватися вже буде з флешки.

Чому ж незбережеться?!!

1. Редагуєте фонограму.

2. Натискаєте кнопку FUNCTION.

3. Далі тиснете кнопку F (DIGITAL REC MENU)

4.  Далі кнопку A (SONG CREATOR).

5. Кнопкою TAB вибираєте вкладку CHANNEL.

6. Кнопкою B вибираєте SETUP і тиснете кнопку D (EXECUTE) чекаєте.

7. Тепер тиснете кнопку I (SAVE), вибираєте кінцеву папку куди буде збережено файл, тиснете кнопку 14 (SAVE) та, що під 6 а потім кнопку 8 (OK) все готово!

Якщо зберігаєте в ту саму папку звідки взяли файл то потрібно підтвердити заміну тобто натиснути кнопку F (YES).

Збережи в WAV форматі через аудіорекордер.Навіщо тобі міді?

А для чого тоді така клавіша, mp3-плеєр дешевший. У WAV форматі фонограма займає приблизно 40-50 мегабайт і більше, а в MIDI пару кілобайт. Для чого записувати MIDI у WAV якщо звучить так само!!!

Олег я тільки придбав цю клавішу і не знаю як можна зберегти. Але мені більше подобається у wаv форматі вона краще звучить як міді.

Все правильно. Просто Yura86 відкрив інструкцію і все детально прочитав.

Просто я вивчив свій інструмент і все детально розказав!

Хоча це повинен був зробити автор теми.

Я просто допоміг!

Доречі мануал по S910/S710 неповний, краще користуватись мануалом по PSR-3000/PSR-1500, там більш детально все описано.

Не знаю мені здаєтся що краще. Але ще краще грати самому тоді буде супер. Олег таке питання чи не заїдають кнопки у неї. І чи нестае wаv серед програванням фонограми.
А скільки ти користуєшся цією клавішею? Чи були якісь проблеми. А якщо форматувати на клавішах тоді не буде ставати.
А як на цьому інструменті писати стилі? Може хтось описати як це робиться.

Петя - Дуже довго писати, краще скачайте мануал для YAMAHA PSR-3000/PSR-1500 там більше інформації ніж для S910/S710. Перечитайте весь мануал і ви все зрозумієте. А вже якщо щось не зрозумієте то пишіть, вам допоможуть!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти