Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Які HD підійдуть до Korg i-30?Відгукніться будь ласка!
Які HD підійдуть до Korg i-30?Відгукніться будь ласка!

Які HD підійдуть до Korg i-30?Відгукніться будь ласка!

Рекомендовані виробником: Toshiba MK1401MAV 1.4 Гб Hitachi DK224A-14 1.4 Гб Fujitsu M2723TAM 1.2 Гб

Не памятаю який виробник,але в мене стоїтьна 80 гігабайт.

Діло в тому, що таких дисків, які рекомендовані, нажаль в неті не знайшов. Чи не там шукаю!!!???   А ставити щось друге !- лишні копійчата в кармані не помішають, тай не знати чи воно буде працювати.

Нерозумію а нафіга на цей корг ставити хард диск на 80 гіг ???    Тож мідішки займають мало місця,  Хіба що, щоб довго грузив або зависав ?

Іван, діло в тому що нема зараз таких дисків на 1.4 Гб.  Я вже де тільки можна питав і ніхто нічого не може сказати.  Так як говорять, що таких вже не існує на сьогодні. Я поставив флопіемулятор, і зараз забув про те,що я його шукав. Він (Хард) абсолютно не потрібен!!!

Я також думаю що флешки на 2 або 4 гіга хватить аж по вуха,  В мене був Корг ПА-500 і в мене була там карта памяті на два ггіга-то спокійно вистарчало. Там було купа всього і ще було дофіга місця.

Так, 2 гіга флешку корг жує без проблем, а от 4гіга  -не бачить.    Тут і виникає питання чи жосткий диск варто ставити на 40-80 гб, якщо для нього флешка 2гіга це потолок.

І не потрібно.Це все понти. двох гігової флешки вистарчає аж по вуха, влізе ціле весілля.  А ось як би він читав МП-3 то цей хард-диск був би навіть дуже потрібен,

Не факт,що він би читав і не глючив.   Навіть зараз ті клави які читають мп3  і то глючать.  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти