Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага, акція до свят! Спеціально для любителів флуду!
Увага, акція до свят! Спеціально для любителів флуду!

 

Хлопці вперед!   Ще вільніше ніж "вільне спілкування"!   )))))))   Можна гворити про Дінікорд, про Берінджер, про Саунд кінг, Про яка в кого жінка, яка машина і навіть теща.... ))))))

Сергію Вам як бонус - можете зачинати )))))

А про   Allen Heath  можна?   Хто роз,яснить як настроїти ревер в Allen Heath ZED-10FX   ? 

?

От! Я в першу чергу би,  заборонив редагувати повідомлення... )))))  Правда Ігор ????


Бедзю, а я про це писав вже. Був би більший самоконтроль. І б в "історії" б залишалися цікаві висловлювання різних контраверсійних осіб.

Я не проти , просто я написав жарт, його ніхто напевне не зрозумів, тому і редагував поставивши ?. А на рахунок редагування це хороша штука, якщо наприклад ви написали неправильно букву чи ім'я зараз це можна виправити, бо всі читають і сміються напевне не дуже приємно. Так-що добре подумайте чи прибирати.

Відносно Тараса! Хоча ми з ним, типу "віртуально знайомі", але те що він "корисливий спамер" - це справедливо! І тут я цалком підтримую Гарваса!  

Ось що я маю на увазі, буде не чесно коли адміни зможуть виправляти а прості смертні ні.

Ігор Борик, на інших ресурсах є можливість переписати повідомлення протягом якого незначного часу. Я з Вами солідарний, що за випадкові орфографічнічи синтаксичні помилки соромно. Звісно видно коли помилка через поспіх, або неуважність. Але коли це стиль написання повідомлень, то вже перепрошую. Завжди було престижно бути грамотним. Не завжди проффесори будуть тамТа і за свої висловлювання потрібно відповідатиКоли буде обмежена в часі можливість редагування повідомлень, то зменшиться кількість флуду, пости стануть толерантнішими і стриманішими. А то знаючи, що в будь-який момент можна виправити написане, користувачів... "И тут Остапа понесло...." (с) 

Пане Ігор Гарвас тут я з вами солідарний.

Не варто повністю забороняти редагування - інколи потрібно внести якісь зміни. Обмежити по часу - згоден.

Проконтролювати зміни - немає жодних проблем: ставите галочкухочу отримувати листи про нові повідомлення в цій темі на мій e-mail: " або підписуєтесь на rss-підписку і всі версії приходять на електронну пошту, де вже можна порівняти :) ...

 

Ось що я маю на увазі, буде не чесно коли адміни зможуть виправляти а прості смертні ні.

Ігоре Борик, ти що, перший раз на форумі? Чи в тебе легка форма параної? Адміністрація, модерація - основи існування будь якого форуму.

О нова темка!!!!! Де можуть всі не залежно від володіня, чи не володіння, різними інструментами, як кажуть БЗДУНЦА  поганяти на най вільніші теми. Але шось не видно активних учасників, яких в профільованих темах аж забагато. Хлопаки - темка вже два дні і ніякої активності??? То кому першому " кістку кинути" -  мені, І. Гарвасу, Дядьку Хапку, Роману Співаку, Бедзю Іванишину, Юрій Цьосенку чи pete fedyshyn що розрухати Вас і ви могли поповні обмити кісточки кожного по його проф. пригодності і облити брудом для власного задоволення...." оце я дав..., ох і підкинув дров..."  І зрозумійте Всі "розумники", що тема створенна не просто так. І якщо кожна поважаюча себе людина в профільній темі себе мусить стримати, то тут кожний получить достойну відповідь і його ЛИЧИНА БУДЕ ЗДЕРТА, навідь, якщо прийдеться виложити його біографію... Так що начувайтесь шановні!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти