Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Колонки: MAG чи Park Audio, що обрати?
Колонки: MAG чи Park Audio, що обрати?

Друзі хто експлуатував колонки MAG MS 212, TS 15? Чому, на Вашу думку віддати перевагу? Звернув увагу на Парк Аудіо Бету 4215, але чомусь вагаюсь. Бети чув, а про МАГі взагалі нічого не знаю, може щось порадите? Підсилювач Парк Аудіо VX700-8 (2x350Вт)

Спасибі за відгуки! 

З  Magами  колонками  непрацював,  але  з  їхніми  динаміками  так,  не  сподобались  вони  мені  якісь  глухи  одним  словом  нежеві.  А  на Парках  Бета  4215  працюю  вже  чотири  роки  не  скажу  що  в  захваті  но  якщо  розумно  викоростовувати  то  вони  харашо  переносять  перегрузки  но  верха  у  них  ніжноваті  особисто  в  мене  не  вилітали,  одним  словом  на  свої  бабоси  то  реально  відпрацовують!

Нежеві тоду що там динаміки дуже потужні.

Щоб зробити їх живими, тобто розкачати, тотрібно щоб підсилювач був на 300 ват потужніший номіналу колонки

Тоді здивуєтесь від живості звучання

Аж на 300?

Бажано не менше ніж на 200.

TS 15 - хороші колонки, в мене вони були. До TS 15 виробник рекомендує підсилювач 400-600 ват.

Я до TS 15 включав підсилювач 690 ват на 8 Ом.

Якщо порівнювати Парк з Магом, то як на мене на великому звуку краще звучить Маг, на малому Парк-за рахунок легкого підвісу динаміка.

Плюс Маг набагато надійніший

Скажіть будь-ласка, якщо підсилювач мае 2 вихода по 6ом!!!!!!!!!!!! Чи можна до них підключити 2 динаміка по 4ом??????????

TS серія як на мене - не дуже. Що по надійності, що по звучанні.

Більше подобається MD серія варто звернути на неї увагу.

підсилювач мае 2 вихода по 6ом!!!!!!!!!!!!  Конкретніше що за підсилювач ? В більшості випадків підсилювачі розраховані на роботу 4-8 Ом.

Дорожчі підтримують 2 Оми. Колись робились підсилювачі 8 Ом без можливості роботи на 4.

От про 6 Ом не можу згадати нічого. Якщ якийсь самопал то  точно не скаже ніхто. Хоча теоретично якщо динаміки включити послідовно 4+4=8 Ом мав би працювати правда що там буде "творитись" в підсилювачі  в піках спрогнозувати важко !

У мене підсилювач ще Севдепоський-  "Том 1201"  хочу використати його для підзвучки-моніторів, Там вихода по 6ом, А у мене е два динаміка по 4ом, незнаю чи вони підійдуть!!!!!!!!!!!!!!!!

На  6 ом.  усілок  неварто  кидати  4 ом  нагрузку!  Одним  словом  може  вилитіти,  но  не  факт,  але  буде  більше  грітись  хоть  я  колись  на  8  ом.  усілок  кидав  4  ом.  нагрузку,  тоді  на  ньому  можна  було  яйця  жарити.  А  тобі  раджу,  наскільки  я  памятаю  цей  усілок  то  він  моно,  то  стєрео  картинка  невийде,  то  кидай  дінаміки  послідовно  буде  8  ом.  і  усілок  буде  врослабон  робити!

Справа втому, що якщо я підключу мослідовно то вийде 2ом!!!!!!!!!!! Оми- вониж діляться !!!!!! А цей усілок пае 100w може небуде аж так йому в напряг??????? Як ви вважаете????

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти