Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Обережно конкуренція!!!!!!!!!!!))))
Обережно конкуренція!!!!!!!!!!!))))
Що паньство спите??????? А молодь тим часом наступає нам на пятки!!!http://www.youtube.com/watch?v=c6ttqb6sVwg І що думаєте з цим робити??? Як встояти на "ринку" в умовах такої жорсткої крнкупенції??????Є якісь поради ???)))) Прошу писати сюдаво в ту лінійку , думаю ми повинні згуртуватись перед натиском знахабнілих молодиків і дати їм достойний!!!! відпір!!!!!!)))))))))))

Привіт Бодя!!! Навіть не знаю як правильно відповісти на Твій запит??? Чесно кажучи це не найкращий варіант гурту ,якщо перераховувати все від "запаковки" до виконання, але й не найгірший. Зрозуміло колектив аматорський, зібраний на " УРА", до дня села. або ще з якоїсь нагоди, в складі - худ. керівника ( зав. БеКа), який стоїть.Який або не вмів грати, або забув як треба грати, але має бютжетний апарат куплений на гроші сільської громади, і який час від часу використовується в власних цілях. Також двох хлопців, які мають бажання, інструменти, але не мають знань і навиків, біда втому що їх не маю кому згуртувати і навчити. Навіть в тому плані, щоб підібрати пісні під їхні голоси. Але маю велику надію, що ті два музиканти не будуть шукати легкого хліба і не перейдуть в "імітатори" плюсової фанери і будуть грати. Такі колективи - були, є і будуть. Але часом з таких колективів виходять нормальні лабухи ( при умові що вони працюють над собою ). І на закінчення... Ящо відслідкувати їхнє географічне розташування - ні вони нікому, ні їм ніхто конкуренціїї не створює. Ясно,що при великому місті ( + - 20км) вони би не " вижили", їх би в першу чергу ноутбутчики з"їли, бо грають більше - беруть менше. А так мені наприклад було б цікаво почути про них чере деякий час... З повагою до Всіх!!!

Тут до конкуренції ше дуже далеко, люди не глухі і чують як воно і шо воно. Хлорпцям треба ше працювати і працювати, тоді вже буде видно!

Бодя, "конкуренція" то типу в лапках, я так зрозумів ??? )))))  Слухаючи той виступ, я чуть рак вуха не дістав ))))!   Шо тут скажеш ???  Без коментарів! Тай щось за дорогі клавіші для "імітації" гри! )))))))   Пан Шарік написав правдиву  історію що стосується "апарату" ))))))

Вибачте,Бодя! Може,мене шановані модератори не забанять,(але ніхрена собі молодь?...) .Ні голосу ,ні фантазії ! Дорогий ,Бодя(завжди  поважав Вас і поважаю в дискусії(якщо пам"ятаєте), але це- не виконання! Хлопці грають за свої гроші.Як на менеби їх не замовив. Чому? Беруться хлопці  за те,чого не вміють.Перепрошую!

P.S. Бодя! Ви говорите про "відпір молодикам"? Я не раз казав-біржі немає!!! Що маємо,то маємо...Ще раз перепрошую...
 

За "святу" правду, ще ніколи нікого не банили ))))))))))

А Бодя просто прикольнувся! )))))))

І як то нема біржі ???   А сайт "Українські мінусовки" ???  - Нехай ся люба біржа сховає!!! ))))

І на завершення ! Є біржа нема біржі - всєдно найдуться якісь ФІРМАЧІ, вроді тих, які будуть працювати за 100 у о на всіх! І нічо Ви їм не зробите! (Ну шо горло прийдете їм різати?) Даруйте.  Проблема закопана в іншому! Як на мене то більшість нашої нації ще просто не доросла до "дорослої" музики! Тому де дешевше там ліпше (((   Такі кантори то як китайський товар! Як коштує - так і звучить ...

Нема що сказати ,п.Бедзю! Солідарен з Вами!
 

Тут, Ви панове,все правильно говорите,але є ще арґумент,правда не на користь держави нашої. Доведені до жахливого фінансового стану ,покупці,які може б і хотіли і розбираються в музиці,але не мають можливості.От і купують дешевше.А в цих китайців напевне конкурентів нема є ?

Теж доля правди! В нашій державі можливо все...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти