Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динаміки Beyma
Динаміки Beyma

Краще фул рендж, ніж морочитись з фільтрами. Так, на один підсилювач більше, але виграш в якості.

В Таппед горни раджу Beyma 15SW1300ND або Beyma15P1200ND. Мені також надоїв дешевий звук Еміненсів. Динаміки Beyma дорогуваті, але їхнє звучання того варте. Отримаєте насолоду від щільності, тиску и качу.

Маю на продаж три динаміка Biema BML-T1502  (550грн. - 1) Майже нові.Четвертий поставив на монітор (в роботі)...

Обговорю любі варіанти...  тел.0677521008 Анатолій

Які вони по звуку Biema BML-T1502? В порівнянні,наприклад з МАГом1521,1523?

Якщо Biema фірма то моя думка що вона полюбому краща, Принаймі частотна характеристика  краща, Динаміки від фірми Biema-хороші,

Якщо Biema фірма то моя думка що вона полюбому краща

Угу. Справжня китайська фірмА.

Динаміки від фірми Biema-хороші,

"Кролікі ето нє только ценний мєх, но і ..." (с)

Вeyma і biema це дві "ну зовсім не схожі" фірми ,а що до порівняння між маг і biema  читайте попередній коментар

Відповідаю для чувака з Нового Роздолу, У нас на субах стоять Biema 18GT400-це ще фірмова іспанська акустика ніяка не китайська,І правдиві вати, І луплять дай боже,і рівняти їх з Магами чи імененсами це смішно,Треба купляти старші ще правдиві, Так що динаміки класні,,,       P.S.-Думаю так за років 10-15 фірми не найдеш, Буде сплошний китай, Так що вибору дуже не буде,,,

Вибачаюсь-якщо це різні фірми то у нас  Beyma GT400-іспанська фірма. А це напевно різні речі,  Sory.

Хотілось би почути коментарі про динаміки eminence kappa lfc 15.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти