Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динаміки Beyma
Динаміки Beyma

Маєш намір придбати РЕК?

Та от подумую купити. Але в пятницю знайомий має привезти з Італії В?С (600 Вт). Тому поки що чекаю

То як хочеш використати B&C?

Рек то є дуже добра акустика, яка комплектується динаміками RCF.

Відповім чесно - відмовився робити сам акустику. Навіть якщо це саб, то все рівно треба добре пововтузитись. Все таки розум приходить з роками. Кожен має займатись своєю справою. Приглянув собі акустику РЕК

Знаю одну контору яка робить самопальні корпуси під МАГовські динаміки. Вони зовсім клепають по своєму. Топи в них глибші та набагато ширші, теж саме й з субами, 

З заводськими 534 та субами 860 й близько не рівняються по звуку

Пане Сергію получається, що на заводі сидять такі інженери, що не догадаються  збільшити пачку під динаміки. А Ваші знайомі допетрали та щей фільтр переробили під нову пачку.. Чи я щось не правильно зрозумів

В?С мають приїхати топи. марку ще не сказав. Має сьогодні уточнити. Лишиться в такому випадку купити лише суби до 1кВт та продати свої ДЖБЛ 115 та 130 і драйвера П-Аудіо (разом з пачками)

Пане Сергію получається, що на заводі сидять такі інженери, що не догадаються збільшити пачку під динаміки. А Ваші знайомі допетрали та щей фільтр переробили під нову пачку.. Чи я щось не правильно зрозумів

 

Я про завод нічого не згадував. Я казав про контору, тобто таке собі підвальне, (нелегальне) конструювання САМОПАЛИ одним словом.

Фільтра в суби не ставлять...)) Там все підстроюється ящиком (акустичним кабінетом)

А там нічого не підстроюють, просто клепають розміри які в голову приходять

Зараз цей пост прочитає Ігор Гарвас і думаю не погодиться з Вами як і я відносно фільтрів. Будь який суб обовязково має або пасивний або активний фільтр. Ви ж не зможете лише кабінетом зрізати частоти наприклад вище 250 Гц. Не знаю людей які дають сигнал на саб в 1 кГц. Плюс Ви написали що ті самопальні пачки з магами грають краще заводських в чому я сумніваюсь

З заводськими 534 та субами 860 й близько не рівняються по звуку

Чи Ви можливо мали на увазі що самопал грає гірше.

Володимир, так B&C компоненти виробляють: http://www.bcspeakers.com/page.php?id=13  Чи я щось пропустив? P.S. Ігор Гарвас прочитав і нічого не зрозумів, що де  і як "клєпають". Так що коменту не буде.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти