Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

Хто був? Слухав, порівнював різні моделі, які враження?

Не був. Дуже шкодую.

Теж не був, за станом здоровя, дуже хочу почути відгуки?!

Я був! Отримав безцінний досвід! Але ДУЖЕ ШКОДА що було дуже мало народу! Фактично дрогобицькі і стрийські музиканти кілька чоловік, і то, переважно всі добрі знайомі Романа Яреми.

Сама презентація дуже сподобалася. Справа в тому, що це не була тупа лекція про акустику, а реально ЖИВИЙ ДІАЛОГ, іншими словами спілкування між музикантами. Перепробували все і у всіх можливих варіантах:)

Але в принципі я для себе зробив висновок такий : ЧИМ ДОРОЖЧА АКУСТИКА, ТИМ КРАЩЕ ЗВУЧИТЬ!!!) Чудес не буває) Тому Live-x це і справді сама дешева, і  слабка ланка в лінійці акустик  Electro-Voice. Але своїх грошей вона реально варта, я вагався між тим, чи брати дві ZХ-4 чи Live-x 2 15" і два саби 18". Пробував, співав вагаюся ще досі, але всетаки, більше схиляюся до  Live-x, як на мене, вона краще підійде для моїх весільних потреб.  ІМНО.

Дуже приємно здивувала акустика ZХ-1!!!! Два сателіта два саби ну дуже пристойно звучали, для маленьких приміщень це ідеальний варіант!  ZХ-5 НАЙДОРОЖЧА і звучить відповідно)

А взагальному,  я думаю, що хлопці щось детальніше допишуть про саме звучання акустик, а я ще раз повторюся, що шкода, що наші музиканти не скористалися таким шансом, щось почути, порівняти і навчитися.

P.S.

Дрогобицькі і стрийські музиканти просто зобов"язані Роману Яремі пам"ятник поставити  при житті!

Дійсно,серія Live-X не дотягує до своїх старших братів ZX і TX. Але  зважаючи на ціну буде достойним конкурентом для інший виробників акустики у буджетному сигменті.

Серія Live-X звучить досить м'ягко, має хороший тиск, але не вистачає такої деталізації як у ZX і TX.

Хочу відмітити , що активна серія звучить відчутно краще від пасивноїї (слухали все в лінійку).

Мене особисто цікавив активний суб ELX 118P.  Я працюю на  ZX4, і хочу підірати хороший суб до них.

Модель ELX 118P  мене розчарувала. Низ розлізлий, не точний, віддає пласмасою.

А от  TX1181 з цією парою  звучить дуже добре, різниця відчутна.

Здивувала модель ELX 112P. На прохання присутніх путужність на неї дали до піків.

Враховуючи, що вони мають по 250 Вт, то звуку звуку було пристойно (презентація проводилась у великому концертному залі Палацу культури)!!!

Мені найбільше по звуку сподобалось як звучть TX 1152 в парі з TX1181.Бомба!!!


Андрій Грех, тобі TX 1152 сподобалась більше ніж ZX5? До речі, які були ціни на презентації на TX 1152 і  ZX5. Може хтось памятає?

Всі ціни можна взнати у Романа Яреми (Шумахер) А на рахунок ZX5 - то мені також більше сподобалось  ТХ 1181 і ZX 4, при чому ми пробували з одним субом.

Можете привітати. Сьогодні замовили суб. Можливо в суботу вже будемо працювати на ньому. Після весілля - відпишуся

Велика подяка Роману за семінар

 Як взалі можна приставити ТХ 1181 до ZX5.   До ZX5 потрібен як мінімум саб на 800 Ват, щоб його було чути,  тому і не сподобалось.

А взагалі  то ZX4 по звуку навіть приблизно не дотягує до ZX5.

Я говорив про комплект ТХ 1152 і ТХ 1181!

Тх 1152 і ZX5 я не порівнював!

Ще раз повторюю, що слухали все в лінійку. Якщо б дати на ZX5 трохи низу картина б помінялася. У ZX5 дуже сильно тисне драйвер. Реально аж по мозгам лупило.

ZX5 з Тх 1152 ніхто не пробував! Читайте уважніше! Пробували пару  ZX4 і один суб Тх 1181.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти