Головна сторінка » Список форумів » Пошук текстів, нот, партитур. » Допоможіть з піснею для коханого на ювілей
Допоможіть з піснею для коханого на ювілей

Доброго дня. Мене звати Оксана. Звертаюсь до небайдужих людей, які заглянуть в мою тему і допоможуть. Прошу допомогти з піснею для коханого на ювілей. Справа в тому, що скоро святкуватимемо День народження коханого чоловіка та мій день народження (з різницею в один день). В нас обох буде маленький ювілей. Будемо святкувати разом. Дуже хотіла зробити своєму коханому музичний дарунок -  заспівати пісню про моє кохання до нього. Прошу всіх, хто може допомогти  -  порадьте якусь гарну пісню, яка б висловила мої почуття кохання до нього. Чекатиму на Вашу допомогу. З повагою Оксана.

Для початку скажіть, чи маєте якийсь досвід виконання, можливо музична, школа, якийсь аматорськи колектив... Якщо щось співали вже, то що саме, щоб мати хоч якесь уявлення про ваші виконавські можливості. Подібних пісень насправді дуже багато, все впирається у ваші виконавсь можливості...

Для oksandran.-Пісня Ані Лорак "Я кохаю"

 

 

 

 

Доброго вечора. На рахунок моїх вокальних можливостей - закінчила музичну школу по класу фортепіано,  співала в хорі ( 2 голос - альт). Хочеться заспівати дуже гарну повільну композицію. Можливо під супровід фортепіано. Буду рада пропозиціям. З повагою Оксана.

Лілія Ваврін "Кохання двох сердець"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти