Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Cubase 5
Cubase 5

Полеміка з тієї ж  опери, що краще:  ямаха, роланд чи корг? Краще те на чому ТИ вмієш працювати і що ТОБІ зручніше і більше подобається. Звучання від того не залежить, і чи буде то шедевр також не залежить від того на якому сиквенсорі писано.

Я читав чимало інформації про DAW, і мене цікавить яка найкраща по-якості!!!

Roman, якість музики залежить від автора. Якість звуку залежить від виконавця, акустики, сигнального тракту та звукорежисера. DAW не дає і не може давати ніякої якості.

Не шукайте чорну кицьку там, де її нема. Ми шукаємо кращу DAW, кращі інструменти, колонки, ямахи, чарівну кнопку... А проблема в нас самих; людина своє горе за спиною носить.

.Кожний секвенсор має свій унікальний принцип роботи.   Ось і вся відповідь....ПРИНЦИП РОБОТИ..... а звук буде залежити від Вас і Вашої мат.бази....в чому звикли в тому і пишіть. Я пройшов СОНАР від 3 до 8.5  всі вони звучать одинаково, просто в усіх наступних версіях, появляється більш зручніший ПРИНЦИП РОБОТИ....і обробки.

все вірно і точно. Просто деякі секвенсори заточені під певні платформи. Про тулч і ложік це завжди асоціація з Маком а Кубей сонар і подібні - це платформа ПС

Доброго дня чи вечора шановні музиканти. Починаю працювати в Кубейсі, начебто всі настройки вистроєні добре а звуку при написанні треку нема. Які причини цього можуть бути?

Омеляне, F4 - Outputs - подивіться, чи вірно присвоєні виходи. Викладіть знімок екрану. 

Вельми вдячний! Звук вже настроїли і карточка добре працює. Але є ще таке запитання. Скачали деякі плагіни, один втановили на сам компютер, добре зчитується в кубейсі через VST Plagins, а є такі що потрібно установляти в саму папку з тими плагінами, допоможіть будьласка з цим питанням, куди і яким чином можна встановити плагіни, щоб щитував Cubase. І взагалі порадьте якійсь хороші плагіни з якими можна створити непогані оранджеровки.

Питання неконкретне. За замовчуванням більшість плагінів потрібно встановлювати в папку c:\Program Files (x86)\VstPlugins\ - Windows 7x64.

А які саме інструменти і плагіни - їх тисячі. Питайте, що саме Вам потрібно та напишіть ресурси Вашого комп'ютера - тоді щось підкажу.

У мене, зовнішня звукова карта M-Audio Fast Track і Cubase 5, клавіатура Алесіс на 3 октави. Потрібні інструменти це в основному хороші барабани, непоганий бас ну і синтезатор. Також хотів би навчитись обробляти звуки оскільки в основному вони звучать тускло. Дуже хочу скласти хочаб якусь поки що простеньку фонограмку. Велике дякую що намагаєтесь допомогти )

Барабани: Toontrack Superior Drummer 2 - покриють усі примхи щодо живих барабанів.

Бас: Spectrasonics Trilian - електричні, акустичні та електронні баси.

Синтезатор - ReFX Nexus. Це не зовсім синтезатор. Але, підозрюю, синтезатор Вам і не потрібен - синтезувати Ви не вмієте. 

Обробки - вбудовані штатні з Cubase 5.

Цього з головою достатньо навіть для крутої фанери. А простеньку можно й на вбудованих Cubase 5 інструментах.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти