Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Cubase 5
Cubase 5

Люди добрі. може хтось користується программою Cubase 5, ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

Скачав, встановив, запустив, а функції Process, Plug-ins та інші не працюють, ЩО РОБИТИ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Я працював у кубейсі, але раджу тобі перейти на "Presonus studio one", значно краща та простіша у користуванні, плюс до того є мануал на рос. мові. І ще одне, яка у тебе платформа, мак чи пі-сі?

а що собой являе Presonus studio one

Ті самі функції що у кубейса та лоджика разом взяті+ ще дещо цікавеньке і все це гарно реалізовано та подано.

а Presonus studio one підтримує віртуальні інструменти?

Вже пройшов місяць як я купив макінтош та пересів з кубейса на пресонус( на віндовс також є інстал, шукайте на торент-трекері), ну просто слів немає, одне задоволення працювати - ніяких тобі заморочок з назначенням плагінів: просто взяв плагін з браузера та перетянув куди потрібно, все перетягується, оптимізується, одним словом-кайф. Все працює у реальному часі, навіть зробити -2 на мп3-шці у реальному часі, без усіляких процессів. Описувати дуже багато, краще скачай тут http://letitbit.net/download/30253.3c5c4ed0c18facfa249adafa4ef0/Studio_One_Rus_Manual.pdf.html  мануал до неї, та почитай.

а Presonus studio one підтримує віртуальні інструменти?

Навіть підтримує семплери, та має власний семплер, що дозволяє вам створити власну бібліотеку семплів, і все це у реальному часі. Береш міді-клавіатуру+комп з пресонусом та вст абож семплерами, та лупиш вживу, аж гай шумить.

Дякую за інформацію )

Дуже слушно. Чим більше програм користувач буде перебирати, тим менше шансів, що він почне щось на них писати; а значить, більше роботи для спеціалістів, які все-таки в свій час обрали одну програму і працюють з нею.

Безпосереднью по темі: ніякі process і plugins не будуть активними, якщо не вказати, до чого їх застосувати. Мануалу ви не читали і навіть відеошколи не дивились. Шкода...

process і plugins активні, навіть відкриваються, але зберегти їхню роботу невдається.

а з цим "Чим більше програм користувач буде перебирати, тим менше шансів, що він почне щось на них писати" я згоден.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти