Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Гала-концерт-фестиваль переможців конкурсів "Запусти"
Гала-концерт-фестиваль переможців конкурсів "Запусти"

Вітаю всіх!

Є думка провести підсумковий гала-концерт переможців всіх конкурсів наприкінці року у Львові під назвою Всеукраїнський фестиваль вокалістів "Запусти".  Захід мав би проходити в великому ресторані протягом одного дня.

Добирання учасників нажаль профінансувати не зможу. Спробую знайти фінансову підтримку для оренди приміщення, відповідного музичного обладнання, організую потужну медіа підтримку в інтернеті, радіо та візуальними засобами і забезпечу призовий фонд номінантам. Буду виставляти на обговорення кандидатури журі. Є запитання - якщо я не знайду спонсорів для фінансування фуршетної частини, чи погодилися б ви (стосується кожного бажаючого відвідати захід) взяти частину цих видатків на себе?

І чи взагалі ви б відвідали такий захід?

А гостей будете запрошувати(якщо я не буду переможцем), бо хотілося б побувати на такому заході. А за фуршет нехай кожен за себе платить, окрім лауреатів.

Я - за. Знаю, що мої авторські роботи не переможуть - вони тримаються стабільно на 5-6 місці, але я ніде не рекламував конкурс, і знайомих на сайті в мене нема. Та хотілося б приїхати, на людей подивитись, себе показати. Хотів дізнатись, як з житлом - чи не можна буде організувати недороге проживання? Я з Черкаської області, і сісти на вечірній автобус у мене не вийде :)

Може, подумати над назвою? "Запусти" - мимовільна асоціація з "запустіння". Також - "запустити" - може значити "покинути".

п.Романе! Назва фестивалю "не катит!" Трошки толерантніше-"Червона калина",але маєте право! Дивіться,хлопці,думаю,Що повинні розіслати запрошення-а кожен обов"язково приїде

Слати кожному- це теж проблема!Виберіть активних користувчів-і  питання знято!

п.Романе! Всій дітворі- обов"язково дипломи!Всі молодці!!!

Так, попробую відповідати поступово.

1. Запрошувати будемо всіх бажаючих, але з попередньою реєстраціює.

2. Житло - постараюся підписати хостели - там койко-мєсто в районі 100 грн.

3. Стосовно назви - не претендую на запропоновану, але Запусти - це останні дні пред початком посту. В нас є традиція - на свою забаву збираються представники всіх весільних професій. Виглядає приблизно так http://www.tamada.lviv.ua/article/915/

 

Всі пропозиції і питання - до обговорення.

Беру свої слова назад-зрозумів,що таке значення слова "Запусти".Дійсно п Роман має на це право!Дійсно- потрібно зареєструватись,щоб п.Роман -не бігав і ми не мали проблем.Потрібно чітко(перепрошую за "нравоучєнія"),нормально  бути організованими- по100 ми ще вспіємо!

А ідея класна-хочеться ж побачити того ж Ігора Гарваса ,Бодю да і всіх шанованих музикантів!!!
 

Навіть слів немає- потрібно зустрітись!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти