Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Залежить що вкладати в розуміння конкурсу аранжувальників. Якщо хтось собі уявляє це, то хотів би уважно вислухати.

Конкурс аранжувальників це вже вузько професійно, не думаю, що набереться багато учасників.А Вокальний потрібно раз в три, чотири місяці проводити.

Можливо розбити на категорії якісь, там - поп, Романс,  Для авторів-виконавців можна дійсно окремий конкурс.

Дякуєм пану Роману.

Всім привіт. Конкурс оранжувальників-цікаво! Думаю якщо проводити такий захід раз на рік, то буде достатньо учасників, адже зробити аранжування вимагає часу. На сам перед потрібно розробити положення(умови) про конкурс, визначити терміни, розрекламувати на інших сайтах за допомогою користувачів і "вперед брати, до світлої мети"! У мене вже є декілька ідей.

1.Одне оранжування учасники роблять на всім відому українську пісню.

2. Проводити конкурс в три етапи, бо з одного оранжування важко судити про учасника.(різностильові аранжування.)

3.Оранжування типу "гопца-дрица", де скопійовані куплет, приспів, куплет, приспів,програш по темі приспіву, знову 2 рази приспів і кода по темі приспіву, які різняться легенькими мелізмами та контрапунктами не приймати до конкурсу.

Додумаю ще щось-допишу.

Всім дякую за увагу.

Конкурс оранжувальників дійсно цікаво.Підтримую.

Ще раз вітаю організаторів Тестового Конкурсу! Як на перший раз, то вийшло непогано!

 

Конкурс аранжувальників також підтримую, але уже потрібно наперед вказати, яку ж пісню аранжувати (україномовну чи іншомовну). А може краще започаткувати Конкурс української авторської пісні!
Сюди могли б входити і аранжувальники!?

 

Стосовно взагалі правил.

Пане Романе, доцільно було у цій темі написати Ваше бачення правил наступних Конкурсів, а вже потім користувачі, і я також, будемо подавати свої думки щодо побажань.

Крім того, мене надто хвилюють самі правила саме нового голосування, бо у Тестовому конкурсі, я так і не змінив свою думку, голосування йшло переважно не за вокальні дані та пісню, а за "своїх". Яскравий приклад - останні хвилини жіночого голосування!

Чи Ви вирішили щось конкретніше стосовно жюрі??? Я ж і надалі наполягаю на своїй пропозиції (сторінка 12 теми "Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів").

 

Усього найкращого!

Троє користувачів підтримали ідею створення "Конкурсу аранжувальників", не пояснувши свого бачення суті питання. Панове, в чому він повинен полягати і як виглядати? Про що йдеться, взагалі? Якось деталізовуйте свої думки...

Привіт панове! Завдання, напрямки та пріоритети конкурсу нехай визначають організатори(що доброго він дасть для організаторів, учасників і спостерігачів). Та напевно самим головним завданням конкурсу буде створення чогось нового, Українського, нашого, рідного, бо в наш час помітна русифікація України, і нова Українська пісня, як ковток свіжого повітря!

Конкурс аранжувальників може наприклад мати декілька завдань: від одного учасника має бути аранжовано декілька пісень у різних стилях, чи одна пісня на всіх і кожен посвоєму її робить. і т. д. Мені все одно я не аранжувальник.

Класно зауважено :)))

Я теж не аранжувальник :)))

Але порадити обов'язково щось придумаю але пізніше, коли конкурс почнеться :)))

Добрий день добродії. Пане Романе зробіть сторіночку конкурсу вокалістів повністю з фото переможців всих категорій та їхніми балами.

Хай вона буде подарунком для них, а тим хто цікавиться не прийдеться переключати номінації. Інші всі я думаю не будуть суперечити, що їхні дані скасуються. З пов. Олександр.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти