Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Перший тестовий конкурс закінчився. Було в ньогому багато недоліків і проколів з мого боку. Хочеться щоб наступний був набагато кращим. Тому збираємось з думками і творимо його

Пропоную додати до трьох номінацій, які зараз є,  четверту - "Пісенний конкурс".  Тобто конкурс пісні. В якому дати можливість проявити себе як і виконавцям, так і авторам музики і сліву, ну і аранжувальникам. Вже цього разу було задемонстровано кілька цікавих робіт. Звісно в цю категорію спів під чужу фонограму вже не попадає. Ну і участь однієї і тієї ж роботи в конкурсі вокалістів і в пісенному конкурсі нелогічна.

Бачу тема не дуже популярна - мабуть більше не варо конкурсів проводити, принаймі так виглядає.

 Судячи з інтесивності створення тем і кількості повідомлень, то відвідування форуму конкретно непопулярне. Хоча  кількість корустувачів online круглодобово висока. "Мі нє пісатєлі, мі "качатєлі"(с). (((

Саме перше дякую Роману, який провів цей конкурс, з думки одних користувачів невдалий....це дуже добре!  Єне погана ідея! Але якщо сайт мінусовок , на сам перед потрібно робити конкурс аранжувальників, ті що пишуть ті мінуси!!! В нас ж не є конкурс "здирачів" і які отримали мінуса іншими можливостями? Давайте зробимо конкурс аранжувальників, ну а вже після цього вокалістів!!!

Також хочу подякувати пану Роману.

Гадаю не слід залишати без уваги ті побажання що були запропоновані на форумі під час конкурсу.

Колеги, добрий день. На мою думку, головне завдання виконано. Адміністратори провели ТЕСТУВАННЯ своєї роботи, а учасники своїх можливостей. Що до "здирачів" та аранжувальників я так зрозумів, скоро буде вимога включати і того хто винайшов ноти і методику їх запису ????? Так, потрібно вказувати авторів і аранжувальників це в подальщому буде справедливо і законно це захистить авторське право і популяризує майстрів. Тільки дитина, а також кожний бажаючий співати не в змозі утримумати свій оркестр і кіпу партитур адже він простий любитель аматор і його більше цікавить навіть не перемога, а участь за для спілкування. Може когось це роздратує, але це моя особиста думка.

Неодноразово можна почути думку що minus.lviv.ua є сайтом мінусовок. На старій версії була дуже гарна "шапка", де писалось що це музичний портал, створений для обміну досвідом між музикантами і співаками і т.д.. Дуже боляче спостерігати що титанічна робота адміністрації ресурсу звелася до створення чергової "фанєрної кормушки". Принагідно роблю ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ адміністрації відновити на головній попереднє тлумачення. Бо в суперечках на форумі дуже часто вже починає лунати теза що сайт для тих хто користується мінусами. Щодо пропозиції Василя Жука, то вона десь збігається з моєю. Тобто це все і є конкурс пісні. Якщо ж влаштувати конкурс аранжувальників, то це більше вже вузькопрофесійний конкурс. Наперед знаю що почнуть лунати вимоги виставити для зкачування роботи переможців. (Маразм, але реальний). А от пропозицію Василя Головка про обов'язкове вказування авторів тексту і музики я підтримую. Поки ми не почнемо рахуватися з авторами, то будем мати такий "войовничий атеїзм" в питанні дотримувань авторських прав. Неможна користуватись як заманеться чужою інтелектуальною власністю. Треба хоч в якийсь спосіб бути вдячний авторам. Тому наперед хотів би задати зустрічне питання опонентам на такої вимоги: а згідні ви брати участь в конкурсі анонімно? Щодо висновків по першій тестувальній пробі, то роботи зроблені "на коліні" немають шансів на перемогу. І це правильно. Значить життя вимагає все вищий і вищий рівень.

Ігоре, радий, що і моя думка має жити. Те, що назва потралу така чи інша може і не так важливо. Мені здається, що це одне з місць де кожний учасник має можливість продемонструвати свою роботу, а якщо і не свою то талановитих авторів. Нехай моя пропозиція спрацює за авторство, то це додасть наснаги до нових робіт та впізнанності в масовім полоні НЕТу. Хоча ми маємо великий приоритет в тому, що наш портал УКРАЇНСЬКИЙ це когось дратує,а когось радує. З пов. Олександр Головко - Дніпропетровщина.

Насправді зробити конкурс  аранжувальників в рамках конкурсу абсолютно не складно. Думаю ця пропозиція має право на життя. Скажіть, а як часто ви б хотіли щоб проводився конкурс? Коли хочете наступний?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти