Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Повторюю - тількинині запустили конкурс вокалістів - одразу продумати всю нюанси дуже важко. Виправимось )

Сам по собі конкурс заслуговує похвали, незалежно від нюансів, Хоча б за те що це єдиний український - доступний, який я знайшов. 

Хочу уточнити - пісня має бути тільки на український мові?

А також,  як оцінюється -  тільки вокал, або пісня в цілому, на приклад якщо вона авторська?

Пісня, зважаючи на формат сайту, мала б бути українською. Звісно, як було сказано вище, якщо правил нема, то може бути будь-якою, але найлогічніше - українською.

Теоретично мав би оцінюватись вокал, але оскільки голосувати будуть не професійні вокалознавці, які можуть відділити мухи від котлет (тобто вокал від пісні), а звичайні користувачі, то оцінюватись буде пісня в цілому, тому не виключаю, що паршивенько заспівана класна відома пісня отримає більше голосів, аніж добре проспівана паршивенька пісня:-)

Якраз зараз, на основі тих непередбачуваних нюансів, котрі випливають після запуску першого конкурсу, пишуться правила до наступного. Правила в доповнення функціоналу.

Ще маю запитання: Чи варто обмежити одного виконавця однією піснею на один конкурс?

Думаю варто обмежити, щоб не спамили. Краще проводити конкурс частіше, напр. раз в місяць. Відповідно уожен учасник раз в місяць зможе викладати свої пісні і переможець отримуватиме статус переможець місяця, а потім серед переможців місяця визначати переможця року. Але все залежить від кількості учасників. Поки-що - 9 за перші два дні конкурсу як на мене непоганий результат, подивимся як буде далі.

Паніслась папса и блатняк на язикє дружєствєннага народа. А з іншої сторони подивимся хто за ті треки голосувати буде...

Зможемо подивитися хто ж переможе !
 

Пропоную (на майбутнє мабуть) змінити систему оцінювання на "багатооцінкову", щоб можна було багато разів ставити оцінку. Бо зараз щоб визначитись, це ж тра всьо переслухати, для себе визначити фіналістів, ще раз переслухати, напряжно. А так - слухаєш трек, ставиш оцінку. Це може бути від 0 до 5, це може бути "+" чи "-". І бажано виводити інфу хто проголосував з вказанням дати реєстрації (щоб не було накруток з використанням новостворених акаунтів).

І мабуть варто обмежити кількість треків від одного учасника, щоб лише по одному представляли.

Цікава думка. Але дочекаємось завершення конкурсу. Думаю буде багато несподіванок і підказок для вдосконалення.

Наразі працюю над призами для переможців. Думки бігають від дипломів до іменних горнят. Давайте свої пропозиції.

Комбі-варіант: дипломи, надруковані на горнятах:) Якщо збережеться динаміка, то, думаю, конкурс варто припинити за тиждень, без переможців і оголосити новий - на січень: 

В січні приймати роботи, але не показувати на сайті.

В лютому голосувати.

В березні оголосити "Переможця січня".

Паралельно в лютому приймати на 2 етап, відповідно в квітні оголосити переможця квітня. І т.д. до грудня. В січні наступного року - фінал 12 переможців (Якщо тільки всі етапи не виграє один виконавець з різними піснями).

Протягом року правила можна змінювати.

Оскільки деякі користувачі вже позакидали по  4-5 робіт, то думаю на пів року учасників точно вистачить. Якщо учасників етапу при такому розбитті буде не 100, а наприклад 10, то не бачу в тім проблеми - легше голосувати. Причому, при недостатній кількості робіт в якомусь етапі можливо можна взяти роботи з попередніх етапів (з онуленням рейтинигу, звичайно).

Те що є зараз, в будь-якому випадку буде необ'єктивне, бо робіт багато, все не послухаєш, ті хто додали раніше мають суттєву перевагу над тими, хто додасть пізніше. Тому не думаю, що варто вважати його повноцінним етапом конкурсної програми. Хоча приз комусь можна  й дати:)

Головне завдання тесту виконане - є багато бажаючих взяти участь, є кому слухати і критикувати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти