Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Роман як я вже і писала я не збираюсь приймати участь у цьому вокальному конкурсі! І демонструвати 5 октав теж не збираюсь! Не обов"язково так язвити!...

Да, Наталко, тут на сайті як то кажуть всі люди "обичні"...:)) Просто перш ніж писати про рівень укр.пісні треба було почитати трохи той сайт уважніше... А за конкурс вокалістів то да, з тими "зірками" тобі змагатись буде важко, бо вони ж "уже знають інтернет" та й канікули... вільний час... тому й на перших місцях...

ZZ2000 Я вже змучилась писати, що не збиралась приймати участь в цьому конкурсі оскільки він не являється об"єктивним....З інтернетом я дружу!...На рахунок української пісні, то рівень бажає кращого! Моя думка не змінна! Кожен має право на свою думку і право висловлювати її!!!! Дозвольте відкланятись!

Пані Наталія, я і не намагався вам язвити, прошу вас так все гірко не сприймати. Просто ви сказали що "фірми" Україномовної практично немає, але повірте, її достатньо, і якщо вам її бракує, то пишіть свою, я певен у вас це вдасться( послухав вас у моєму вокалі). Ви ж українка, то просувайте свою, Українську фірму, бо негритоси та янкі не сплять, і чавлять нас своєю джазвою( соулом, фанком, бі-бопом). Я думаю нам варто робити свою фірму у відповідь. Про себе скажу, що я виріс на Українських піснях та джазі: Армстронг, Фіцджеральд, Міллер, Бенсон, Гершвін та ін. Шкода що серед цих призвіщ немає Українського, наша справа змінити цю ситуацію.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти