Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » korg pa50 2sd
korg pa50 2sd

Скажіть будьласка чим оновлена версія РА50 відрізняється від попередньої,окрім того що флопік замінили на карту памяті.І ще чув що якісь збірки цих інструментів погіршилась чи це правда? буду дуже вдячний всім хто відповість

Я чув не від одних що ра 50 не дуже надійний особливо коли починати щось в нього дописувати.я маю на увазі звуки стилі.Корг ра 80 набагато кращий.В нас тут купили одні хотіли доставити харддіск то після 2 місяців роботи взагалі пропали всі звуки правої руки.І що тільки не робили і операційку міняли і прошивали по новому- повний нуль.Вже думали до Києва везти і тут він сам по собі розкодувався.І зараз то робить то ні.Я їм дав пораду щоб витягнули того харддіска.Можливо в них заслабенький блок живлення.Не знаю. І ще одні приїжджали - то в них взагалі клавіша перестала грати.Аж потім признались що в когось переписали стилі-запакували в клавішу і все-гаплик.То 2 години все те чистили аж поки запустили.Клавіша не погана якщо в неї сильно не лізти.

Чесно кажучи в ПА 50 карточка СД чи жорсткий диск потрібен як зайцю стоп сигнал))), хіба якщо не маєш компа на дискету, а ноутбук
 

Так я з тобою повністю згідний .В ра 50 хіба що можна міді скинути щоб не носити діскет .А ось в ра 80 -це досить навіть потрібно.

Потрібний жортский диск ох і потрібний.

Навіщо- якщо не секрет?
 

В ра-80 на жорсткий диск можна записати стилі.І в клавіші зразу добавиться 144 нових стилі які можна міняти в любу хвилину замінюючи їх повністю або одиночно.можна записати пресети звуки мідяшки і забути про дискети.

Привіт всім! В мене РА50 без SD карточки, але я поставив в нього флешку і забув про дискети і нетреба ніякого хард-диска який споживає багато струму і стилі читає з карточки ,як і з флопіка і що я з ним тільки не витворяв за 4 роки користуваняя небуло ніодного глюка і систему, ще непереставляв. Так, що про його зависаняя невірте, хіба може хто має криві руки. Інструмент, якщо добре прописати  то для весіль супер, но для цього потрібно багато часу.

Міша, а як можна поставити в нього флешку, якщо не секрет?

Користватись зручно?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти