Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Roland GW-8
Roland GW-8

Хлопаки, допоможіть може хто має стилі ПОЛЬКИ і ВАЛЬСА до цього інструменту Закиньте будь-ласка буду дуже вдячний, Бо мушу ще на халтуру брати Ямаху, щоб заграти полєчку! Дякую!!!

Куди закинути ?!!!!

Володимир!

був би вам дуже вдячний вам сильно вдячний і я за вальс та польку до    Roland jv 8    yurik_ids@mail.ru.

хлопці вітаю !!! чи можна і мені польку з вальсом будь-ласка???наразі дякую . labatarika@rambler.ru

Олег,а які проблеми?Не хочеш-не давай,і всьо тут:-)...А на рахунок "самі запишіть" то тут не все так просто.В мене є декілька знайомих,які В ПРИНЦИПІ не вміють і ніколи не навчаться водити авто...З клавішами та ж історія,як гадаєш?

Олег,а де ти знаходишся?Просто прослушка товару є основним критерієм вибору.Я,наприклад,не купую кота в мішку ніколи.Так,15 грн за 1 стиль ціна невелика,але хто ж шукає лише 1 стиль?Я купляв ВСЮ прошивку на КОRG за 50 грн(т-то 3 юзербанки,перформанси і т.д...).Але все-таки після прослуховування.І то,потім підганяв під себе.А Roland GW 8 то не YAMAHA PSR 530.Там на ходу стиля не склепаєш.Але з іншої сторони,з ним такого не буває:пам"ять то не батарейки тримають:-)...
Такий недостаток є тільки в цій моделі Ямахи. Шо справді?:-)А як же PSR 330?Не так само?А на рахунок стилів-ну шо зробиш...Не бери близько до серця.Христос ся рождає!!!

................................................

Жиде, жиде! Цар взиває!

................................................

Різдво, вертеп, антисемітизм...

Музиики, та самі запишіть!!!де є справедливістьХтось записує днями і ночами а ви - "Дайте!!!".Вам не соромно! 

З таким самим успіхом можна ганьбити намагання отримати MP-3 фонограм пісень, чи інструментальної музики. P.S. Аналогія з невміючими кєрувати авто мені сподобалась.

олег ямаха 710, от я не вмію робити ні фонограм, ні стилів і бажання це освоїти не маю нінайменшого. То що, кидати тепер заняття музикою

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти