Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгадайка
Відгадайка

А Motif XS це канешно бомба.Колись мав нагоду покрутити його.Так XF уже вийшов.

До речі про Korg.Як каже один мій товариш який прцює в " Палаці Україна" : " в Korg дві моделі це М 1 і KARMA . А все остальне , пластмаса ".

Юрію, Ваш знайомий не правий або не чув всіх коргів. Серія РА-  згоден,повнісінько звучить пластмасово ( ну приблизно,не хочу казати ,що повністю )   , а серія  ,,і ,,  - то хай вибачає, взагалі  пластмасою і не пахне. Ну тембра правда 90-х але як звучать !!!!!!

Ну тембра правда 90-х

А тембри 201_-х тоді які?

Теж гарні,  я нічого не маю проти, але це все накручене та перекручене  ніякої плотності звучання немає.

це все накручене та перекручене  ніякої плотності звучання немає.

Угу... mikroKorg, Kross, Krome, Kronos все на смітник? Які ж це тугоухі західні лабухи: https://www.youtube.com/watch?v=L_XJ_s5IsQc  на відстійних пластмасових синтах цигикають. Нє щоб на Korg I-series...

Yulianovich,  спасибі за ссилочку на Snarky Puppy ніколи не чув... Ух!... Массу задоволення отримав 

Yulianovich,  спасибі за ссилочку на Snarky Puppy ніколи не чув... Ух!... Массу задоволення отримав 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти