Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгадайка
Відгадайка

>>не слухав музичку, але перечитав тему...

>>щось ніхто про CASIO не згадував...

 

Таки треба було послухати - тоді здогадка про Касіо засохла б й відпала :)

Наперед скажу - це також і не "Меделі" та інший китайський ширпотреб...

Да Kasio тут і не пахне.На мій погляд апарат не до болі дорогий але й не з дешевих.Слухаючи демку дійсно складається враження що якийс семплер .Ну взяти духові сильно напоминають бібліотеку "Chris Hein Horns 1".Гітара що звучить на  початку демки мені не понравилась, якась занадто пластмасова.Сподобались дерев"яні духові.Сакси якщо в пачкі грають то  звучать , а по одному теж якось теж сильно електронно .Флейти супер.Скрипка в кантрі не понравилась.Дісторшн гітара для самограя кльова.Баси плотненькі.Гітари акустичні TYROS 2,3 звучать на багато краще.Що саме більше понравилось в цьому смограї , це барабани, як для самограя круто!Невже якийсь Roland із серії Е?

Це Technics KN6500:

http://pro-music-news.com/html/04/e10125te.htm

http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/homekeyb/technicssxkn6500.php

 

Спасибі всім за жваве обговорення :) ...

А я ж питав чи не технікс це?

Я ж не хотів так просто все розказати :)

і яка його ціна?

Дякую за драйв

Нарешті!        Дякую за цікавий конкурс! Понишпоривши по інтернету, також трохи схилявся до Технікса, але така відповідь вже була, тому з нетерпінням чекав відгадки.

В звучанні цього апарату дійсно намішано багато схожостей із  звуком інших фірм.  На мою думку це щось більш американське ніж японське, але як для самограя, то досить круто - особливо барабани.

Я прихильник Rolandа. Також хотів би якогось Motifa покрутити. Korg  не люблю через різкий звук (мав 01/Wfd та PA-80).

Зачепило! Перейшов за  вищевказаними посиланнями, скачав і прослухав демки Techniks KN7000 і...дуже й дуже розчарувався...

Якась дешева пластмаса. Дуже сухенько і бідненько. За що там така висока ціна була вказана?

У "Відгадайці" якось солідніше звучить...

В  YouTube є  відео Techniks KN 5000 то звучить нічого так.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти