Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Концерти,корпоративи,вечірки.
Концерти,корпоративи,вечірки.

Значить за другу трубу респект) а стосовно моїх робіт відповідь дуже проста, роблю аранжування на авторські пісні, або для майбутніх альбомів і виставляти їх не маю право, хіба що демки, а це вроді не той сайт щоб демки виставляти, коли буде підходяща робота для цього сайту, обов"язково виставлю!)

Згоден щодо респекту за другу трубу, я теж був переконаний, що вона жива. Бо перша звучить препаршиво штучно.

Ну тоді признайтесь, що прописували не ви, а мали семпл!)

Якби автор оплатив випуск творів Франка та Шевченка то то би було звичайне спонсорство (а всі спонсори хотять процент з продажу), а Славік Шевчук написав пісню САМ і кліп тоже зняв САМ, то і значитьщо творить чоловік СВОЄ а своє то і є українське, НАШЕ. Чи то може вже сайт Тель-Авівський, Га? А по кліпу: так може у чоловііка якраз і велика ностальгія за українською естрадою 60-80-тих років. А за церкву: не він один з артистів в церкві знімався і немає в тому ніякої крамоли. Пісня не денсова мабуть задумувалася а більше як концертна може чи патріотична. Да звучить все VST, той добре а для чого ж те VST придумано. А вечірки та корпоративи тоже добре бо їсти тоже часом всім хочеться.

Спонсорство як правило передбачає лише рекламу, а не відсотки, а ще є меценатсвто, яке інц не передбачає. Своє - згоден, для себе - згоден, то шо це автоматично українське і для України - не згоден.

Вітасик є такі VST-VLP120 Ви повині знати а взагалі тут є мої телефони було би приємно поспілкуватись. Можете дати свій скайп.
 

"Спонсорство як правило передбачає лише рекламу, а не відсотки, а ще є меценатсвто, яке інц не передбачає." Юрик, це "як правило"- , але в кожному правилі є винятки а особливо у нас на Україні. А у нас а країні правило кругом одне  - "не помажеш, не поїдеш" І я не розумію що всіх так зачепило в цьому кліпі Славіка Шевчука.

Ну, що зачепило, принаймі мене. Мушу вже поділитися, маю на п. Ярослава персональний зуб.

Тим не менше, я готовий закопати томагавк війни.

Але правду-матку все одно буду різати

і всетаки,якщо не секрет-дороге таке відео???
 

Та годі вам пацани,.. проїхали. Не травіть чоловікові душу. Я думую, що таке відео коштує стільки, скільки весілля зняти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти