Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Концерти,корпоративи,вечірки.
Концерти,корпоративи,вечірки.

Якщо не секрет-скільки коштує зняти такий кліп????

   Пацани, та чого ви достаєте Славка... Якби якась конструктивна критика, а то якийсь пустий флуд гоните. Наскільки я знаю чоловік сам пише, аранжує  в своїй домашній студії, на рахунок музики - думаю що вона не гірша від того, що крутиться на УТ-1, Першому каналі українського національному радіо і т.п. А щодо кліпа - ну зняв собі пацан своє музичне кіно, сам зробив режисуру, то ви підкажіть що і як вашу думку зробити краще - він цього щиро сподівається, а не насміхайтеся над його творчістю - думаю, що саме для цього створений це форум. Бо інакше люди замкнуться в собі, і всі ці форуми можна буде об кант дупи розбити!
   Найкращою вашою відповіддю в цбому дусі було б щось на кшталт: -Ось посиланнячко... я роблю так...роби, вчися і намагайся бути кращим від мене-корифея!

УТ-1 - згоден. Зробити краще - поміняти соліста. Бажано на діваху з цицьками.

Посиланнячка не даю, не вмію - не берусь.

Подивився кліп і заявляю, що це набагато краще від Поплавка! Правда щодо драматургії самої пісні - соло труби там дуже кльове, але воно не пасує ані до текматики пісні, ані до стилю... Моя порада пану Славкові - щось з тим соло треба зробити, бо воно там якби штучно приліплене.

Там ще й перше соло взагалі віртуальною трубою виконане.

Хлопаки! Я незбираюсь вам щось доказувати І я не люблю всяких пліток які  люблять музиканти особливо наші Українські,щоб ми навпаки мали підтримувати один одного то ми пхаємо один одного в (ГЕ!)його так достатньо в житті,пишіть хорошу Українську музику грайте хайно весілля тіль (ФАЙНО) ібудуть всі раді.А сайт Ваш створений для того щоб ми могли підтримати один одного,тобто допомогти з фонограмами,запропонувати якусь співпрацю,а не тратити час на плітки про батарейки.Будьте здорові і навчайтесь музики бо то така справа що її траба вчити все життя.

Славко! Молодець! Пишіть пісні і далі, а заздрісників не слухайте.

Прошу пробачення у пана Ярослава, за те, що я попустував з Юрою у Вашому топіку. Форум доволі кволий по динаміці, от і не стримався, аби трохи повеселитись. Все написане мною - жартом є і жартом задумувалось.

Щодо критики кліпу... Я теж не є професійним музикантом, хоча це не забирає в мене можливості мати свою думку. Відверто - це не моя музика (хоч і українська) та стиль її подачі і судити  я взагалі не буду. Мене не торкнуло. Хоча якщо Ви це робите від душі та з серцем, у Вас є хоч один вдячний слухач - воно вже варте того. Зичу успіхів...
 

Дякую за добрі слова!
 

Ну, якщо хочете конструктивну критику , будь ласка: не розумію чому, маючи живі гітари, трубу, не прописати їх в аранжування!?!?!  Точніше труба потім жива появляється, і від того віртуал інструмент програє конкуренкію) Треба було або взагалі його не використовувати, або не використовувати з жив"яком!) Гітару прописати це ж узагалі проблем ніяких, було би кому грати! А вже, коли використовуєте віртуал гітаріст, то не прописуйте його цілими нотами на весь акорд, а комбінуйте, десь вкоротіть, десь навпаки продовжіть, буде не так штучно звучати.... Бас тут хочеться денсовий, а ви поставили типу діско поло чи щось таке... я б додав трохи темпу і поставив хети якісь активніші... тоді б пісня трохи зачіпала за живе... на рахунок вокалу, то ви робите ту помилку що і більшість вокалістів в студії а саме: даєте забагато вокалу у вуха, і вам здається, що ви капець як подаєте, а в кінцевому результаті подача "ніяка" получається, хочеться більше подачі голосу!!!!! і голос я б збавив на кілька Дб..... і ще, не пойму, чи то кімната у вас погано заглушена, чи то обробку ви поставили якусь непонятну, вокал не природньо звучить. я би ту обробку або взагалі забрав, або дав менше. Взагалі обробку правильно ставити так: слухається вокал разом з аранжуванням, обробку спочатку скручується на нуль а потім добавляється поки її не буде чути, коли хоть чучуть почуєте, збавляєте на 1-3 Дб. тоді і голос буде широко звучати і природнім залишеться. На рахунок відео нормальний варіант для 12 каналу) Дякую за увагу, надіюся, нікого не образив, бо на меті нічого подібного не мав, УДАЧІ)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти