Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Пані та Панове! Будь-ласка, чи може хтось дати відгуки про інструмент  Roland GW-8  .Ми використовуємо його на халтурах. Звучання подобається.Але хотілоб ся знати про нього хороше та погане від інших.

Дякую тим, хто підтримує цю тему.

Вельми цікаво поставлене запитання...

Ну раз Ви вже наполягаєте, то:

Плюс:

  1. Наявність USB-програвача (в эпоху тотальної ноутбуччини виглядає непереконливо).
  2. Наявність повноцінного секвенсора та ще кілька фішок у другому апдейті операційки (див. прим. п.1).

Мінуси:

  1. Незручне керування USB-програвачем (неможливо створити плей-лист без комп'ютера, нема підтримки папок).
  2. Відсутність кириличної підтримки текстів.
  3. Неергономічний дисплей: дурнуватий підбір палітри і монстерний розмір зерна.
  4. Картонний звук. Але тим не варто перейматись, бо то вже стало нормою навіть у дорожчих інструментах Роланда. Та й, зрештою, хіба звук - то головне ? :) ...

Багато хто пише, що поки грає одни стиль, то другий вибрати не можна. З іншого боку поки грає одна мп3 - на іншу наставити не можна. Не знаю на скільки це правда, але у відгуках таке пишуть

Можна і те і друге.

Так пише той, хто немає бажання вивчати інструмент. Я знаю його досконало. 

Якщо є запитання відносно Rolanda GW-8 телефонуйте. 

Шановний Вікторе! проблема! Не можу екпортувати SONG на флешку 

Флешка не формфтується В ROLANDI

попередньо  форматована на компі в FAT 32

Зателефонуй і твоя проблема буде вирішена. (Вибач писати довго)

Віктор. (067-341-76-56)

тиждень тому "мацав" цей Роланд,знайшов у Калуші у одного місцевого музики.Той задоволений інструментом,привіз із-за кордону.Щоправда він його не знає добре,бідкався що колеги по цеху говорять що дурницю зробив(у нас в регіоні  практично немає ніхто).Мені сподобався інструмент,хороший звук,думаю якщо б його вивчити досконало,то співвідношення ціна-якість чудове.Якщо для 100% халтур,то MP3 і функція подавлення голосу в муз.файлі якраз на руку.Такий собі муз.автомат)Хоча я за двома руками щоб повернути на площадку весільну Колектив як мін з 5 чол,які б віддавалися музиці і хоч трохо пропотівали віддаючи свою енергію,але щось так здаєть ще довго такого не буде.

На youtube є багато цікавого матеріалу про нього,дивишся,то одразу хочеться мати такий)

Дякую Віктору Українцю за добру пораду проблема справді вирішена, все дуже добре працює!!!! 

 

 

Я його мацав тільки поверхнево для халтури на мою думку інструмент не практичний а так вроді не погано. А щодо співвідношення ціна-якість то мені здається що він тих грошей не вартий.

А, чому не практичний? Нвіть дуже практичний , діло звички. А на рахунок грошей , він того вартий, навіть більше. Наведіть аналог ціни і якості.

 Я на Roland-ах працюю  давно , мав різні моделі, то Roland GW-8 Е версія 2,  дуже не поганий інструмент.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти