Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки до YAMAHA PSR-1500
Відгуки до YAMAHA PSR-1500

...якщо чесно пср1500 повна параша....

Любий Друже Тарас Козак!Ти сам визнайся, для чого тобі потрібен інструмент. Якщо - Ти писав, що Тобі потрібен інструмент для навчання, то навчатися  треба на фортепіано. А якщо  для роботи -   то визнайся, що Ти хочеш робити на цьому інструменті.  Можна купити і NEKO або на крайняк Korg OASYS, тільки для чого?....Вот в чём вопрос!!!!! Як я пам'ятаю, то Ти брав інструмент для навчання. То чим Тебе не влаштовує в Твому навчанні PSR 1500? Якщо для халтур, то ціна -якість цього інструмента якраз для цього. Ну а якщо ти хочеш бути Жорданом Рудесом, то Тобі треба починати з піанінки...Чи може я не правий?

тому що пср 1500 має пластмасове звучання...для халтур я взяв КОРГ па 50сд....

якщо порівняти цих 2 інструмента, то псрка(запорожець) а ПА 50(мерседес)..

Пробач, що забігаю наперед: пластмаса є і в ПА... :( ...

Тарасе інструмент тре накручувати і настроювати а самі по собі вони в заводському варіанті всі звучать пласмасово.

Цілком погоджуюсь - інструмент треба вміти настроїти і він буде працювати так як ти хочечеш. В мене psr s-700.

100%

Хто має нормальні стилі до 1500-ї (вальс, фокс, діско)? Не поділитесь?

Ні в РА ні в PSR по великому ніц не накрутиш, вони звучать так як звучать.

Ні в РА ні в PSR по великому ніц не накрутиш, вони звучать так як звучать

Неправда. Накрутити можна і навіть потрібно, для того щоб краще звучав інструмент

Пробач, що забігаю наперед: пластмаса є і в ПА... :( ...

Згоден!!!

 

1500 ПСР Це середнячкова нормальна самограйка для халтур. Хватає її на 100%

Потужніша по звукам від 1100, але слабша як S 700 - 710.

тому що пср 1500 має пластмасове звучання...для халтур я взяв КОРГ па 50сд....

якщо порівняти цих 2 інструмента, то псрка(запорожець) а ПА 50(мерседес)..

Прямо аж так! Це лише перші враження такі. 

...з 88р.(минулого століття) працював на ямахах,останньою була PSR-1500,дуже подобалась "інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс" та й взагалі вього хватало.

З 2007р."коржик" PA-50.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти