Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки до YAMAHA PSR-1500
Відгуки до YAMAHA PSR-1500

Шановні колеги чи е у когось відгуки що до сінтезатора Yamaha psr-1500???

Так, а що конкретно цікавить? Я зо два роки мав. В плані ціна\якість, мабудь поза конкуренцією серед PSR-рок. IMHO.

Мене цікавить як вона працює з флешкою,чи так само як і попередні моделі з флопіком?

А хіба там є флопік??

Чи, може, вже варто самому читати специфікації обладнання?

Мене звати Віктор. Зателефонуй по номеру  067-341-76-56 і я тобі розкажу все про цей інструмент.

Віктор Українець, невже вам ліньки написати? Відповідь ж отримає не лише ТС, а й інші зможуть прочитати, може ще комусь цікаво. Дуже прошу, не лінуйтесь.

Юра ! Запитань по інструменту може бути безліч, а відповідати у письмовій формі буде дуже довго. Тому я запропонував зателефонувати. Крім того я прихильник спілкування на живо або по телефону. Писанину не дуже полюбляю. Ось так. 

Вірю. Але форум придумувався якраз для писанини, смисл його якраз в тому, щоб обговорювати різні питання, а потім це обговорення може бути корисним ще для когось. Та запитуючому зручніше відповідь отримати в написаній формі. От для прикладу я шукаю зараз колонки і комбік, то заходжу в свою тему і бачу хто шо рекомендує, в т.ч. і ви. А якби я це все усно почув, то давно б вже забув хто шо казав.

По темі: Не знаю, як попередні моделі працювали з флопіками, бо в мене модельСИНТЕЗАТОР YAMAHA DGX-305 з карткою Смартмедіа, як і 1500. Працює нормально. Єдине, що засмучує - користувацькі стилі. із стандартних - вальси  і польки ніякі, є можливість використовувати сторонні стилі, але місце під стиль  в синті є лише одне. Відповідно схема така: на флешку пишеш собі скільки завгодно стилів, але щоб використати якийсь із них, потрібно завантажити його в комірку памяті синта (пользовательский стиль), а якщо хочеш інший, то завантажуєш інший, попередній тоді викидається. Завантаження займає 30-60 с., шо в форматі весілля неприпустимо. Тому польку я собі загнав і використовую, а вальс беру з стандартних.

На PSR1500 можна загружати до п'ятнадцяти стилів в пам'ять інструмента.І ще в PSR 1500 крім смартмедіа карти є USB порт під звичайну комп'ютерну флешку.А взагалі інструмент кльовий.Якщо для халтур то з головою.У мене PSR S 700 то вони с 1500 ю мало чим відрізняються.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти