Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Стилі
Стилі

Потрібні східні стилі до Ямахи PSR-640!
zorik16@mail.ru

http://depositfiles.com/files/5hzd3a3z8        стилі для YAMAHA 

Шукаю стилі полька і вальс до yamaha psr 2000 ihor82@rambler.ru  Буду дуже вдячний

Ihor L, а стилі які запропонував Рома Лук'янович Вас не влаштовують?

Скачав стилі Р.Лук"яновича,закинув ,стилі гарні але треба напевно ще редагувати,тому що деяка підгрупа стилю грає заголосно а редагувати не знаю як оскільки маю psr2000 тиждень і тому шукаю може хтось має вже готові писані для psr 2000.Дякую 

Так що ж їх там редагувати, два пальці...

Вже розібрався з редагуванням стилю,правда показали! :)


Що значить редагувати? Якщо якась партія не подобається,- стираєш і пишеш свою!!! Щоб інструменти "заголосно" не грали, занесіть в банки з оптимальним для вас звучанням! Які стилі не були б, але вони з неба не впали, це внесок багатьох людей, які не лінились поексперементувати над ними!

Мав на увазі що не знаю як редагувати стиль(стирати,писати,відбалансувати звук, на підгрупах стилю),а стилі я ж написав ща гарні,дякую, але на psr 2000 наприклад в стилі "вальс" 2 і 3 доля звучала набагато голосніше першоі,і мені потрібно було зменшити звук на цій підгрупі,чого я не вмів,але сьогодні підказали як це робиться,.Дякую

Роби як тобі подобається, в кожного свій смак. В більшості заводські вальси не адаптовані на наші весілля, сумні якісь...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти