Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Стилі
Стилі

Спробувати конвертнути таким:

http://www.emc-musicsoftware.de/eng-shop/eng-dscstw.htm

 

Я купляв товаришу збірку стилів на СD для QY700 за кордоном.

P. S. Самограїти на 300-й - відважно...

 

Скинь хоч один рідний її стиль або такий який вона нормально читає на мило Afedoren@ukr.net. 

Хочу глянути на нього

Не так то і важко на ній лабати,просто є певні незручності в порівнянні з самограйкою.

Рідних її стилів я не маю,але коли я її купляв ,мені один чувак дав дискету до неї в придачу з десятьма стилями.Я ше сам добре не розібрався в цій клавіші,бо немаю ні інтрукції,і нема кому показати.Стилі я скину вам десь з понеділка бо дискетки з собою не маю.

Відносно стилів та різного контенту для клавіш зайдіть www.synthzone.com в свій час я знайшов там все необхідне.Єдина проблема ресурс англомовний. P.S.Якщо будуть проблеми з англомовним софтом можу зробити локалізацію

Для розуміння , напишу за інструмент YAMAHA бо весь час ним користуюсь :

ВІдносно стилів, особливо тих, що стосуються YAMAHA PSR (з ними власне і працюю) в мене проблем жодних,

Ямаховський стиль - це фрагмент міді файлу, поділений по "малюнках" (банки A,B,C,D, + на кожний банк перехід , +  Break + Intro

(3 варіанти)+ Ending  (3 варіанти) і писаний в  тональності C7.  Якщо простіше - то можна в чистому до мажорі.

Все пишу на клавішах і коректую на компі , інколи роблю з міді файлів. Питання тільки в клавішах і в тембральних 

окрасках інструменту (тембральні банки). В порівнянні - простіша клавіша не читає всі тембри  (звуки чи як хочете назвивайте) 

або читає їх по різному, або тільки деякі малюнки  ...  Наприклад стиль писаний на S700  не буде звучати на PSR 640 (для прикладу)

так само, оскільки в банках PSR 640 не всі банки(звуки) присутні. ( про PSR 340, 350, 450 і т.п. вже і не говорю).

Буває ситуація коли в певному стилі не вистачає якогось інструменту , або в міді файлі немає таких барабанів як в S700

(власне посилаюсь не S700 бо в мене такий інструмент) ,

чи ще якихось інстурментів... Єдиного "рецепту" для всіх Ямах ( я думаю як і для інших інструментів одного класу) немає. 

Можна написати стиль який буде на всіх ямахах звучати (тембрами General MIDI),  

проте якість на кожній клавівші буде різна по тембральному звучанню, по плотності і т.д. 

(десь барабани не ті , десь бас не той, десь еха забагато, десь хоруса, і т.п.).  Тут любий конвертер стилів

не зажди допоможе. Тому і бувають часто на формумах чи оцінках (відгуках) міді файлів/стилів такі фрази : "Нема барабанів у файлі ..." ,  

"звучать тільки самі барабани...", "не звучить бас", "забагато  холу", "поганий стиль" і т.п.

В даному випадку для кожної клавіші -  кожен сам собі режисер.

А питаю за стилі до різних клавіш, тому, що хочу знати що в якій клавішіі є. Може чимось і допоможу...

Проте не гарантую. :-)

Стилі на всіх інструментах працюють по системі MIDI.Конвертори стилів фактично міняють внутрішнє розширення файлу(неможу друкувати на цій розкладці).Стилі KORG з розширенням STY YAMAHA читати небуде,для цього і потрібні програми конвертації.а дальше доробка стилю на інструменті.

>>Стилі на всіх інструментах працюють по системі MIDI.

Що означає "по системі MIDI" ? Звісно, можна припустити, що файл стилю того чи іншого виробника у певній мірі по структурі схожий на smf. Але практично нам це нічого не дає, так як структура невідома і треба або шукати доки по формату або реверсити самому...

 

>>Конвертори стилів фактично міняють внутрішнє розширення файлу

Нема терміну "внутрішнє розширення файлу" - є "сигнатура". Конвертори стилів міняють і сигнатуру, і структуру файла. Деколи пробують адаптувати контроллери та програм ченджі...

Допоможіть стилями до роланда ЕХR-5s. Можна скидати на kardin@meta.ua

Кому потрібні стилі пишіть в приват, писав під свою ямаху с 700

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти