Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програми
Програми

Віталік, звукова карта до зміни тональності нічого немає. Вона лиш переконвертовує цифру в аналог (це коли ми говоримо про відтворення). А те що для роботи з аудіоматеріалом протрібний якісний тракт, то повністю погоджуюсь. Без нормальної карти і моніторів (чи головних телефонів) говорити про роботу зі звуком і його оцінки, говори не приходиться.

Тобто, по вашому якість звуку буде одинакова, якщо експортувати файл, допустимо у  WAVE формат, як на звуковій карті  16 біт так і на 24 біт?

Мені чомусь здається, що має, хоча, можу і помилятися))
Треба буде навести справки по тому питанню)

>>Тобто, по вашому якість звуку буде одинакова, якщо експортувати файл, допустимо у  WAVE формат, як на звуковій карті  16 біт так і на 24 біт?

>>Мені чомусь здається, що має, хоча, можу і помилятися))

Відкрию страшну воєнну тайну: ти можеш експортнути мікс у вавку навіть без карти :) ...

Ростислав, ти завжди так! Взяв і розказав!:)))

Вік живи вік учись)

Шкода, що мені в руки ще не попадався комп"ютер без звукової карти:)))

http://muz-birzha.ucoz.com/  тут є багато програм.для музики!

Однозначно Melodyne найкраща прога для транспонування!!!!!!!

Використовую плагин для steinberg WaweLab 5. Багато років використовую, поки що задоволений. Вказані тут на форумі проги - матиму час і гроші, спробую поюзати. Прошу не дивувати, що користую давні проги, просто часто доводиться користувати не менш давні компи... Також транспозувати можна і в Nero Wawe Editor, оскільки він на Вашому компі вирогідніше вже є, але якості не обіцяю.

Доброго дня!!!Я користуюсь прогою для транспонування MP3DOCTOR PRO.Там при бажанні можна і темп міняти,і еквалайзер...

 

Melodyne  не транспонує фонограми!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти