Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Програми
Програми
Єтака програма називається audacity  практично робить все
У прогамі Cool edit pro можна змінювати не тільки тональність із збереженням темпу, але й темпові параметри із збереженням тональності. Меню "effects/ рitch".
Допоможіть будь ласка знайти мінусовку пісні Наталі Бучинської "Цілуй" або "Ти цілуй" не пам'ятаю. Буду вам дуже вдячний!!!!!!!!!!!!!!

Кращої проги ніж Wavelab для транспортування я ще поки не чув. Попробуйте однаково змінити тональність  однієї і тої самої мінусовки на різних програмах а потім прослухайте. Я вже пройшов Саунд Форж, Адобе Аудішн, Тайм Фекторі, Кубейс... Кубейс починає здавать по якості при -3 +3 і далі. Про попередні навіть не говорю. Вейвлаб правда шуршить мінусовку хв 25-30, але якість на порядок вища від вище перечислених. Того і шуршить стільки часу щоби не по халявному підняти (чи опустити) мінус за пару сек. "Имеющий уши да услышит!" 

Сооl Edit

Хто пояснить що означає (в контексті цього топіка))) -3 +3 ?

Ну, якщо враховувати, що  опускати в програмі на -1 означає опустити на 0.5 тона, то напевно мали на увазі плюс, мінус 1.5 тона))

А чому ніхто не згадує про Melodyne? я особисто тільки нею і опускаю.

Дякую за роз'яснення, Віталік. Хоча, на мою думку, коли мова йде про музику, то треба користуватись загальноприйняти термінами. Та і зауваження до всіх хто розпинається про кращість і ефективність компютерних програм - де приклади і взірці? Раз робили транспозицію в мінусах для користування, то викладіть фрагменти, до і після. Це ж у вас все є! (Так думається).  Не будьте голослівними, бо, без образи, прочитавши темку, починаю сумніватися в компетентності дописувачів.

Логіка у викладенні транспонованих фонограм є, але тут не останню роль відіграє звукова карта, тому, об"єктивно оцінити програму мабуть не вийде)

На хорошій звуковій карті більшість згаданих вище програм добре транспонують.

http://depositfiles.com/files/lnohgp8wb    тут невеличкий зразок в Time Factory

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти