Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » db technologies opera 15
db technologies opera 15

Привіт. Хто працює на db technologies opera 15?

Дайте якісь відгуки по по даній АС.

Не працюю, але чув звучання. Залежно чого очікуєте.

Звичайний середнячок у своєму класі. Крутити мр3 цілком вистачає. Для лайву я б собі не взяв. Якщо коротко.

Мене цікавить як вони для вокалу

Нічого доброго. 

Я купив собі такі понад пів року назад.Нічого особливого в них немає, але на ті гроші Це хороший варіант)))

Маємо пару таких за свою ціну класні колонки доречі сьогодні ще одну замовив. Одне що в них мені не подобається це якість пластику на ньому зекономили але якщо пошити на них чохли то норм.

Про чохли правда))Andrew Timochko

А як на вашу думку,  EV ELX 115 кращі за db technologies opera 15?

Треба зрозуміти одну формулу і запамятати один раз і на все життя!

Що - в пластиковому корпусі акустика буде звучати як в - "пластиковому корпусі" . Вибачте за "оригінальність" допису, але усе що стосується "живого звуку", - з пластику буде "відповідний вихлоп"!

 EV ELX 115  це дешева бюджетка, на яку народ купується бачучи шильдик від відомого бренду..

В порівнянні ці дві акустики, важко сказати, потрібно самому послухати і зрозуміти що для Вас краще. Шукати на форумі поради що до порівняння акустики, невдячна справа як не крути, у кожного свої смакові уподобання і різні слуховаі апарати...

Пан Богдан правильно написав!!! Я теж був перед вибором чи el elx чи db opera. Я вибрав друге оскільки у перших слабкий драйвер та модуль. Зрівняючи ціни на дані акустичні системи то моя думка немає чого переплачувати за шильдик!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти