Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12
Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12
Наша пісня гарна й нова починаїм її знову!))) Повірте я знаю як працюють і аналогові і цифрові пульти і не з форумів (з звуком працюю приблизно 25 років) І дуже дагато приходилось чинити апарата від кривих рук !(крім цифри, ще недоводилось в ній погарбатись)І не знаю можливо й вас здивує но я звами згідний, але є одне Але! В звуковому тракті повинно бути все одного рівня (тобто пульт 4тис $ то відповідно і все) А саме перше це якісна фонограма (а раз потрібно два ноути підключити, то зрозуміло що вона там присутня) А де її якісну взяти на такому рівні?? В неті!?? Та тут їх від сили 10 %, все інше це як не перекомприсована, то пережата.... Чи хтось собі всі плейбеки пише!? Звісно що ні, в кінці ні який пульт не зробить лялю з не якісного матеріалу. Давайте відверто в цій ціні (300-400$) який пульт буде!???
Доречі ще добавлю, В мене по поводу якості фонолрам була ціла дискусія. Так ось начали з бочки як вона пишиться (а шаблону, чи критерій просто не існує) мені більш подобається коли в пинок в діапазоні від 50 до 55 герц. а напарнік нище 60 по суті не опускає (каже не любить коли низько щоб гуду не виникало,і був чіткий пинок) Я людлю жирний низ! І розбіжності є й повсіх інших інструментах! Так ось наші фонограми трішки по різному звучать, а ті що з нета ще по іншому!! Так ось нашу маленьку суперечку в кого лібше на апраті звучить розвязав трубач! Він сказав саме лібше звучить клавіша, вона однаково звучить що б ви не грали і стабільно, а фонограми по різному, наче поіншому переналаштовано апарат! А все тому що вонограма при зведені вже закладено як має звучати, і тут можна лиш погіршити ніж покращити!

з звуком працюю приблизно 25 років)

Теж не новачок ( у 1991 я за мікшерним пультом працював на аудиторію 16000 осіб (стадіон Україна у Львові)

не знаю можливо й вас здивує но я звами згідний

чому ж здивує?) я ж правду кажу!

В звуковому тракті повинно бути все одного рівня (тобто пульт 4тис $ то відповідно і все) А саме перше це якісна фонограма

ясне діло! А як інакше?

але при чому тут фонограма? Якщо чоловіка цікавили преампи в пульті!!!

тобто його нібито цікавила якість звуку в цифровому пульті!!!,

І абсолютно зрозуміло, що якість усіх складових повинна бути відповідна!

Бо який зміст в дорогому пульті, якщо потім той звук спаскудить дешевий підсилювач чи акустика?

Або для чого хороший увесь апарат, якщо фонограми - хлам?!

 

 

 

мені більш подобається коли в пинок в діапазоні від 50 до 55 герц. а напарнік нище 60 по суті не опускає (каже не любить коли низько щоб гуду не виникало,і був чіткий пинок)

Якщо працюєте зі звуком, то маєте знати, що бочка має дві частоти:

-низ біля 50 Гц і «пинок» біля 2кГц. І грамотно збалансувати їх, то вже мистецтво!

 

 

)))Як працює бас бочка мені відомо, (на інший раз буду не узагальнювати, а описувати від а до я, коротше цілу десертацію))) і т.д.Так назвіть мені, і всім пульт (300-400$) в цій катигорії з кращими приампами ніж у Мідаса!?? Як на мене то серед тих трох що запропонував автор, Мідас є найлібший! (сам стояв рік тому в виборі і серед них були й ці) Давайте відверто, мерс лібший за таврію, а ферарі лібший за мерс! Ну навряд чи хтось купе ферарі що б на нім таксувати, а мерс не погано на цю роботу піде! В людини бюджет не 5 тис. $, на пульт, а друге питання комлект в десятку штук $ коли себе верне!?? А ці гроші потрібно від сімї відірвати (ну якщо вони є вільні, то можна!)))

Пробував сьогодні midas mr12 мав день народження, довго роздупляв як ефекти включить, але все класно, найшов. Настроїв мікрофони з ходу.  Звучить  краще як аналоговий ален хит зед 12 фх, і можливостів набагата більше, Поставив планшет на сітку динаміка синтизатора , і все під рукою.  За такі гроші навіть дуже класний пульт, і звучить по другому, мені прийшлося скручувати колонки. Не бійтися і беріть.

За тиждень, другий розбераєшся ще більше, і тоді починаїш використовувати весь його потенціал (де еквалайзер підкинути, Компресор....) Вперед, хай працює вам на радість!!!

Та я ті настройки всі знаю, бо на роботі є пресонус 16,02..  А можна вай фай запаролети?

Сама смішна ситуація, коли є цифра в стаціонарного резидента і коли він підписує собі заміну на вечір, от саме тоді і виникає конфуз із Вашою хвальоною цифрою...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти