Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12
Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12

Midas 12

Midas 12

Перші чотири канали xlr мікрофоні (xlr розраховані для роботи з довгими кабелями, там сигнал іде паралельно по двох жилах в протівофазі, коротше щоб менше шумів і наводок було) З 5 по 10 це вважаються інструментальні входи, вони посуті від перших чотирьох крім одної мікрухи й нічим не відрізняються! Так що можна мікрофони підключати!)) 11 і 12 це входа високоомні, які прзначенні ну скажім для гитар!)))
В мене проблем особисто не виникало, і серед знакомих які юзають цю ігрушку не чув! Правда я керую не по вай-фаю, а по кабелю!))

Але на в 11 та 12 каналах XZ, по вибору вроді, чи не змінні?

А тут получиться запхати, 3 вокал

                                                   1 ведуча

                                                   2 сакси

                                                   2 ноути

                                                  1 клавіші   ?

Ці канали що я вище написав не є обов'язкові, а як рекоминдаційні! в вашому випадку я б підключився так. 1. Ведуча 2.3.4 вокал 5.6. сакси 7.8. залінкував канали перший ноут 9.10. відповідно так само другий ноут 11.12 лінк клавіша

Дякую. Я щось так і думав що ми влізимось, то що сакси на джеках то нічого, бо вони балансні, так? просто треба перепаяти.

Почуті для кабелів коротких тобто скажім до 5 метрів різниці чи балансний чи ні різниці не замітете!Для чого балансний, для довгих кабелів10 метрів і більше, коли багато магнітних полів (будь яка електроніка видає ці поля) так ось там сігнал іде по двох жилах і в протівофазі, відповідно цей сігнал частково поб'ють магнітні поля, і чим довший кабель і більше наводок то й більше постраждає й сигнал! Так ось в балансному вході другий сигнал мікросхема переверне фазу і накладе на перший де сигнали накладуться один на одний і компенсується пошкодження! Тому для довгих кабелів ці й входа й потрібні, для коротких різниці між балансним і не балансний не замітете.
В мене з цим проблем не виникало!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти