Звернення до користувачів! - minus.lviv.ua — Українські мінусовки
Архів конкурсів
Конкурс вокалістів

Відкрито реєстрацію

Учасників: 40

Закінчення реєстрації: 06.04.2020

Завершення конкурсу: 22.04.2020

Прийняти участь

HL AUDIO USK12A Портативна акустика
Behringer XENYXX1222USB
Шейкер металевий MAXTONE
SOUNDCRAFT Ui-16 Мікшерний пульт
Фільтр Alpha Audio Ambient Filter
Поп-фільтр SUPERLUX HM18AG
Тримач для планшета iPad Soundking SKSIP105-1
PROEL WS6 вітрозахисти для мікрофонів (НАБІР)
Мікрофонна стійка, односекційний журавель, висота: регульована 1000 - 1600 мм
TAMA SG50H6C WR Ударна установка
Пюпітр SOUNDKING
мікшерний пульт YAMAHA EMX7
NUMARK WS100 Wireless Mic
MAXTONE 818C
Трикутник GEWA
Стійка під Ноутбук SOUNDKING SKDF136
Навушники студійні Beyerdynamic DT 770 PRO/250 Om
Цифрове піаніно YAMAHA ARIUS YDP-144WH

Звернення до користувачів!

Вітання усій нашій великій музичній сімї!))
Шановні користувачі, спішу повідомити Вам що найстрашніше позаду! Ще з четверга, минулого тижня, я помітив не стабільну роботу хостингу де розміщений даний ресурс, до неділі ми активно шукали у чому причина і у неділю після полудня....


... наш сервер після довгого ребуту скзав Па-па.. Причину ми встановили, озвучувати не буду зі зрозумілих причин! Скажу одне, ми були за крок від загрози втратити усе... Після довгих 2 діб недоспаних ночей, купу узгоджень переговорів і аналітик, нам таки вдалося врятувати увесь контент, усю Базу і код даного ресурсу! На помилках вчаться, немає зла без добра, тепер у нас не один сервер і навіть не два)) Звісно що витрати у нас зараз набагато більші, ( бо в оренді не один хостинг) але проект того вартує щоб наша спільна музична сім'я мала у доступі усі блага користування нашого ресурсу! Усім велике спасибі за підтримку (телефон, вайбер, пошта, месенджер були гарячі у ці "веселі дві доби"), і просимо вибачення за такий форс-мажор! Принагідно додам що деякі фонові функції (пошук, окремі кнопки тд.) ще поки у процесі налаштування, і нам відомо про їх нестабільну роботу, якщо Ви помітили збій у роботі порталу просимио публікувати у коментарях.
Додати в Twitter

Коментарі:

"... просимо вибачення за такий ...." - та яке там вибачення, за що????? Що техніка і цифра, а ще лівий людський фактор глючить - ну бувує. Дякуємо! що відновили роботу, налагодили і повернули на своє русло. Дякуємо!


Дякую що працюєте і покращуєте сайт Сказати чесно вже було перелякався все таки сиджу тут з появи в себе інтернету ще з музичної.99.5 % мого репертуару звідси. + хороші знайомі і авторська співпраця Це справді те найкраще що немає альтернативи. Тут і поділяться і порадять і допоможуть. Велике Дякую.


До того як сайт працював до цеї аварії! Чомусь так сильно не замислювався про його значення!!! А за ці дні всі ми зрозуміли, що він став частинкою багатьох творчих людей! Хтось тут бере матеріали (мінусовки), хтось ними ділиться, хтось поради, а багато й нових друзів та однодумців!!! Велика вам вдячність за ваші труди, і не доспані ночі, та зібсовані нервові клітини!! Творчих вам успіхів, ви робите Велечезну й благородну справу!!!


Дуже дякую вам всім за таку неоціненну роботу!


Дякую! Бережіть контент і розвивайтесь! Як на мене найголовніший наш сайт.


Дякуємо за підтримку, просимо долучатися у FB в разі форс-мажору для оперативного реагування https://www.facebook.com/groups/minuslviv/


Дякуємо!!!За Вашу Велику і Дуже Потрібну Роботу!!!


Щиро дякую за таку важливу і потрібну працювсім хто причетний!Низький уклін і всіляких гараздів!


Доброго дня,Австралія турбує. Велике дякую адміністрації сайту за чудовий матеріал,відмінну працю. У мене питання-я не можу відкрити жодного мінуса,це так лише у мене,чи у всіх ця проблема? Дякую.


Усе відкриває, особисто сам негайно перевірив, - тобто думаю проблема у Вашій стороні, ідеально даний інтерфейс працює із браузером "Chrome" що на PC, що на "смарті"


Дякую,розібрався. Просто у мене чомусь прямий пошук не працює,а з алфавітом по виконавцю-все відкрило. Дякую.


Так, пошук не працює, мені це відомо, найближчим часом профіксимо цей бажок. Уже вибачте..


Ну що ви,Богдане. Це ви вибачте за моє питання,я не розібрався зразу. Дякуючи Вашій праці у ресторанах Сіднея і не тільки, звучить шикарна українська музика. Велике Вам дякую !!!!


Щиро раді! Завжди готові допомгти!