Dzidzio & Попович
Василино
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Василино
Біля хати Василини затоптали трави
Затоптали буйні трави хлопці кучеряві
Та вертаються додому всі із гарбузами
Що ж ти робиш Василино з цими легінями
І співає Верховина дзвінко пісня лине
Василино Василино люба Василино
Василино Василино файна Василино
Із краси води напитись знаю добре знаю
Та чомусь твоєї хати також не минаю
Посміхнися озовися верховинко люба
Стану я в твоєму серці золотим відлунням
Коментарі:
Igor3x на скільки знаю це робота Дмитра Грубрина просто вирізали вступ... то хоч вкажіть хто майстер своєї справи... без образ ) а за те що ділитесь дякую! Веселих свят!
100% робота Грубрина
А де є гарантія, що він знає чия це робота? Має у фонотеці, тай ділиться, я наприклад, і 80% своєї фотнотеки не знаю, хто її автор створення... Якщо ви знаєте хто автор роботи - то просто вкажіть у коментарях, але без претензій до аплоудера.
Так це 100% ва робота Грубрина з врізаним вступом,але вже тут є і ваша частина роботи.
Доземний уклін і подяка автору цієї композиції!!!
Дякую!
Дякую
Із краси води не пити...Давня приказка.









Останні коментарі
микола16: Дякую.Супер.
steve1010: Дякую!
steve1010: Дякую!
Radislav: Щира Вам подяка!
Radislav: Дякую Вам!
Radislav: Щира Вам подяка!!!
steve1010: Дякую!
steve1010: Дякую!
steve1010: Дякую!
Vrsax78: Де знайти оригінал і скачати
boss1973: Дякую за мінус!!
steve1010: Дякую!
bakwy : Дякую!
steve1010: Дякую!
V07a01lera: Щиро дякую ! Побільше б пісень цього гурту.
mazuryk: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!!!
olegantonenko: Дякую!
Favor: Дякую!!!
Favor: Дякую!!!
Хуха Хух: ДЯКУЮ!!!
Хуха Хух: Дуже дякую!!!
mrvalik: дякую
mrvalik: дякую
garmash62: Не та гармонія…
MFKKM: ????????????
MFKKM: Дякую!!!
sergeii: Дуже хотів за співати Ти так ж красива ця пісня просто бомда але мінусу ні де нема . як би ваша ласка думаю богато хто був би дуже вдячний . ще раз дякую вам за вашу работу .
sergeii: Щиро дякую дуже гарна пісня !!!
Людмила Мамчур: Те місто, де зупинявся час , Те, без якого немає нас, Хоч і розбіглись, але не забули... Мій тихий двір, де верба росте, Де зрозуміле все і просте, Де кожен крок нагадає минуле... Забуду про втому! Дорога знайома, Додому, їду додому! Там рідні навколо, Там щастя в простому. Додому, їду додому! Я не дзвоню часто, як би мав, Але я знаю чекаєш, мам... Мільйони справ і мовчать телефони... Найважливіший з усіх шляхів — Той, що веде на батьків поріг. Ми — діти, поки чекають нас вдома! Забуду про втому! Дорога знайома, Додому, їду додому! Там рідні навколо, Там щастя в простому. Додому, їду додому! Додому, їду додому! Додому, їду додому я! Там рідні навколо, Там щастя в простому. Додому, їду додому! Забуду про втому! Дорога знайома, Додому, їду додому! Там рідні навколо, Там щастя в простому... Додому, їду додому! Додому, їду додому! Додому, їду додому я! Їду додому! Додому, їду додому! Додому, їду додому я!