'Сердючка'
ГОРІЛКА
|
|
Опис:
Майстер-запис-бек.'Байт'
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Я сама недавно у місті була
До колєги в гості зайшла по ділам
Він налив мені не шампанського вина
Я подавилась - хімія одна
----приспів
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і ел ка, горі, горілка
----програш
Я сама недавно у місті була
До колєги в гості зайшла по ділам
Випила я кави і коньяку ‘Мадейра’
Так отруїлась, мало не померла
----приспів
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і ел ка, горі, горілка
----програш
----приспів
===
Коментарі:
(по 50 по 50. дивись і є вже результат)
У селі недавно, сам я побував
До коле(є)ги в справі в гості завітав
Він налив мені, шампанського вина
Яка то є гаді(о)сть - хімія одна
----пр-в:
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і елка, горі, горілка
----п-гр:
У селі недавно, сам я побував
До коле(є)ги в справі в гості завітав
Пили ми наливку і коньяк ‘Мадейр’
Так отруївсь бля.. мало не помер
----пр-в:
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і елка, горі, горілка
----п-гр:
----пр-в.
===
Поправка тексту:
У- се-лі_недавно, сам я побував
Колег стрів спра-ві, гості завіта-в...
А_ми поча-ли тут шампанського вина
Яка то га-дість - хімія одна
У- се-лі_ недавно, сам я побував
Колег стрів спра-ві, гості завіта-в...
Пили нали-вку пиво і коньяк ‘Мадейр’
Так отруївсь бля.. мало не помер
ДЯКУЮ
В місті я недавно побував
І до колеги в справах завітав
Він налив мені, шампанського вина
Ледь не вдавився - химия одна
2
В місті я недавно побував
І до колеги в справах завітав
Трохи чаю в ньго скуштував
Так отруївся мало не сконав
супер!









Останні коментарі
Андрій Карай: Дякую!!!
Knygolyub: Супер !
igor_m2008: Це український сайт?
igor_m2008: Дякую!!!!!
yourchattygirl3: Дякую!!!
mrvalik: дякую
VolHammond: Дяяяяяякую! СУПЕР!
Олег : Дякую щиро !!!
VladimirLesja: Дуже дякую
Хуха Хух: Дуже дякую!!!
boss1973: Дякую за мінус)
V07a01lera: Дякую !
Dozuk1966: Файно!!!
olegantonenko: Щиро дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Andrey72: Дякую!!!!
lyonya55: Дякую!
san_sha: дякую
DIGITAL2012: Саня По той бік гора дякую
vadim2021: Щиро дякую.Зробіть ще ,будь ласка, Айстри білі@musicstudioAlex це посилання на канал
VladimirLesja: Дуже дякую
DIGITAL2012: Дякую 555 =
Олександр Єрмолов: Дякую
leo1965: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!!!
Valentin007: Не Зінкевича цей мінус, а Сохта Володимир.
romanmakoida: доброго дня напишіть слова
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Повтор від 07.03.2026
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Повтор від 02.08.2023
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Повтор від 15.12.2022