Смерічка
Водограй
|
|
Опис:
cis-moll
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Тече вода, тече бистра,
А куди - не знає,
Помiж гори в свiт широкий
Тече, не вертає.
Ми зайдемо в чисту воду
Бiля водограю
I попросим його щиро,
Хай вiн нам зiграє.
ЗАСПІВ:
Ой водо-водограй, грай, для нас грай.
Танок свiй жвавий ти не зупиняй.
За красну пiсню на всi голоси
Що хочеш, водограю, попроси.
Струни дає тобi кожна весна,
Дзвiнкiсть дарує їм осiнь ясна.
I ми заграєм на струнах твоїх -
Хай розiллють вони радiсний смiх.
Подивись, як сiру скелю,
Б'є вода iскриста
Ти зроби менi з тих крапель
Зоряне намисто.
Краще я зберу джерела,
Зроблю з них цимбали,
Щоб тобi, дiвчино мила,
Вони красно грали.
ЗАСПІВ









Останні коментарі
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Віктор Каракуша: Все класно, але гучність приспіву повинен бути тихішим в два разм за оригінал, бо співати в унісон з гучним приспівом не практично..Дякую..♪♥♪♫
V07a01lera: Дякую !
Strelbitskiy: Ще раз дякую, класний мінус, та чи можна текст без купи позначок? Задовбався коригувати. Мабуть, комусь вони потрібні... Чесно - не знаю.
alex_2011: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
Strelbitskiy: Дякую!
lyonya55: Дякую!
dedterna: Бомбезно! Дякую за таку роботу!
Peag17: Дякую, гарна композиція
Павло Салганюк: Дякую!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Oleksandr_Dnepr_1959: Дякую!
Micola65: Дякую.
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Вася: Супер дякую !
mazuryk: Дякую!!!
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
ruslan_mamedovv65: Дуже вдячний за подарунок!+5
BIG BANNY : Дякую
V07a01lera: Дякую !
Надія гурт...Літній Тин...: саня щиро дякуєм за ваші прекрасні мінусовки ви молодець...
Chaldon228: КОЛЕГИ ДОПОМОЖІТЬ НІДЕ НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПІСНІ ОЙ ПОВІЯВ БУЙНИЙ ВІТЕР У ЧОЛОВІЧОМУ ВИКОНАННІ ДЕ ВЖЕ НЕ ШУКАВ !!!