Невідомий виконавець
А мати ходить на курган
|
|
Опис:
Пісня актуальна на концерт до 9 Травня
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Коли весною зацвіте
Трава в палаючих серпанках,—
В степ на курган крутий іде,
В степ на курган крутий іде
Старенька зморена журавка.
В далеких обріях пливуть
Біляві марева туманів,
А їй здається, ніби йдуть,
А їй здається, ніби йдуть
Сини — журавлики кохані.
Стомили крилонька вони,
В курган лягли спочить від грому,—
Та вірить мати, що сини,
Та вірить мати, що сини,
Колись повернуться додому.
Туман, як болі давніх ран,
Літами журно пропливає.
А мати ходить на курган,
А мати ходить на курган
Синів ще й досі виглядає.
Ну ще й до 14 жовтня !
Дякую!
дайте плюсбудь ласка!!!
Дякую!
Мінус, вибачте, але не підходить для даного твору, адже він про сум і тугу материнську, а обробка більш , якщо можна так сказати, весела. Хто має кращу, напишіть.









Останні коментарі
anatoliy1121960: Дякую друже
Гринів Міша: Це Коломієць та гурт Експрес.
mazuryk: Дякую!
Хуха Хух: ДЯКУЮ!!!
mazuryk: Дякую!
VNikitin: Дякую!
Хуха Хух: ДЯКУЮ!!!
mazuryk: Дякую !
muroslav_lax29: Дякую!
lyonya55: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
Billka : Дякую*
byrma-nester: Братику супер!
byrma-nester: Не та ружа, що за садом, А та ружа – що в саду. Не той милий, що двох любит, | А той милий – що одну. | (2) Уже листя пожовтіло, А ти, травко, зеленій. Мене вдома б'ют та й лают, | А ти, милий, пожалій. | (2) Пожалів би тебе, мила, Якби думав тебе брать. Через місяць, може, ранше, | Думаю тебе лешать. | (2) пр-ш Як лишаєш мене, милий, Як лишаєш – так лишай. Все, що було поміж нами, | Нікому не виявляй. | (2) Не виявлю, моя мила, Бо я дуже тя любив. Так зробили лихі люде, | Що я тебе полишив. | (2) Раз прийшла я на висілля, Стала собі в стороні, – Покотились йому сльози | Ще й скоріше, як мені. | (2)
Billka : Дякую*
Billka : супер, дякую*
muroslav_lax29: Дякую!
Billka : Дякую*
muroslav_lax29: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Порушення Правил Порталу (П.П. 7.15.6).
380679412904: добрий вечір. і шо, де +
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Я ваш фанат????
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Файно вже співаю
Хуха Хух: ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!
boss1973: Дякую за мінус !!!
VNikitin: Дякую!
arden18273645: 1------------------------------- Як знову близько ніч, З думками віч-на-віч, Коли тебе поруч нема. Кохання де знайти? Тобі розповісти, Без тебе все, усе дарма. Моє тепло ти літом, Тобою я зігрітий, Тану, тану, відлітаю я. ПРИСПІВ -2 рази Твого кохання завжди мало, мало, мало, мало, Моя душа твою шукала, ночі недоспала, Кохання, що даруєш, я кожен день ціную, За все, лиш, дякую тобі. Твого кохання завжди мало, мало, мало, мало, Моя душа твою шукала, ночі недоспала, Кохання, що даруєш, я кожен день ціную, За все, лиш, дякую тобі. 2--------------------------- Куди ведуть мости, В думках моїх, лиш ти, Та час не зможем зупинить. Чи сон, чи наяву, Тобою я живу, Тебе обніму, лиш на мить. Моє тепло ти літом, Теплом твоїм зігрітим, Тану, тану, відлітаю я. ПРИСПІВ -2 рази Твого кохання завжди мало, мало, мало, мало, Моя душа твою шукала, ночі недоспала, Кохання, що даруєш, я кожен день ціную, За все, лиш, дякую тобі. Твого кохання завжди мало, мало, мало, мало, Моя душа твою шукала, ночі недоспала, Кохання, що даруєш, я кожен день ціную, За все, лиш, дякую тобі. СОЛО ПРИСПІВ: Твого кохання завжди мало, мало, мало, мало, Моя душа твою шукала, ночі недоспала, Кохання, що даруєш, я кожен день ціную, За все, лиш, дякую тобі. Твого кохання завжди мало.
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !