Народна
ніч яка місячна
|
|
Опис:
Пробна версія на Korg PA 80
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Аматорська
- Належить до жанрів:
- Instrumental.
Текст пісні:
1.Ніч яка місячна, зоряна, ясная,
Видно, хоч голки збирай,
//Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиночку в гай!//2р
2.Сядем у купочці тут під калиною,
І над панами я пан!
//Глянь,моя рибонько, срібною хвилею
Стелиться в полі туман.//2р
3.Гай чарівний, ніби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить;
//Ген на стрункій та високій осичені
Листя пестливо тремтить.//2р
4.Небо глибоке засіяне зорями,
Що то за божа краса!
//Зірки меготять о-он попід тополями
Так одбиває роса.//2р
(02:35)
5.Ти не лякайся, що ніженьки босії
Вмочиш в холодну росу:
//Я ж тебе, вірная, аж до хатиноньки
Сам на руках однесу.//2р
6.Ти не лякайся,що змерзнеш, лебідонько,
Тихо—ні вітру,ні хмар...
//Я пригорну тебе до свого серденька,
А воно палке, як жар.//2р
(програш)-coda
Плюсовий запис
Коментарі:
Будь- ласка підкажіть, як видалити мінусовку ніч яка місячна ,щоб зробити інакше і все з нею пов'язане. Не можу видалити.Чому?
То тільки модератори можуть зробити. Все, що Ви завантажили сюди вже належить сайту. )))
А хіба не можна викласти іншу версію? І ще, як прослухали майже всі, що тут є варіанти цієї пісні і Ваша найкраща! Дякую!
sergej7613: Ви дійсно бажаєте видалити свою мінусовку на цій сторінці?









Останні коментарі
petrovich46: Дуже гарно, дякую!!!
slavadrago: Дякую!
altair : хто це спває ?)))))))))) це не Гіга
IGORMUZ64: Дякую!
Анатолій Паламарчук: Дякую
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Недодавлений голос.Не вказана назва пісні.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Vasyljovych: ДЯКУЮ!!!!
Анатолій Паламарчук: Дякую !!!
Ігор Броневич: А плюсик не той....
Тарас : у мене ці ші мінуса щось по яеості на апараті дуже кульгають хоча сама гармонія класна
sergey270991: Дякую
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
Віктор Міняйленко: ДЯКУЮ!!!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Що за ...
viktorash: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
didysbbb: Дякую!!!!!!!!!!!
Romaste: Дякую!
boikobelaya111: Круто. ДЯКУЄМО
POI99lu: Дякую Вам! Це, саме те, що я шукала!!! Дуже потрібна була мінусовка для дітей. Дякую!
Eugene27: Дякую!!!