Найда Ілля
ЖАЛЬ НЕ ЗНАЛА ВОНА (ОРИГІНАЛ)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Супер!!!Дякую!!!
Дякую!
Красно дякуємо!!!
Пісня супер...автор молодець...дякую Ілля
Вона була як весна,
Що коханням жила,
Ніби сонце, зігрівала
Все навколо - собою.
Як ромашка цвіла,
Як дитина мала,
Так тулилась, до всього,
Що манило красою.
Приспів:
Жаль не знала вона,
Що любові нема.
Що немає кохання,
В твоїм серці тане жаль.
А ти зрадив її,
полюбив би і тоді,
Ти побачив, що немає,
Краще в небі і на землі.
Встало сонце чуже,
Стало небо не те,
Ніжне серденько ромашки,
Розбивалось від болю.
Та вона, розцвіте,
І забуде тебе,
Не роби так, як не хочеш,
Щоб зробили з тобою.
Приспів.
Програш
Приспів
Спасибі!!! Творчих успіхів тобі!!!!
як би нам ще Таню..)
Супер!!!
Ну все, то вже мабуть остання версія на сайті. ))))
Дякую!!!!
Напевно автор не зміг спокійно дивитись як "ізородують" його пісні, і сам виклав цей мінус. Дякую, творчих успіхів.
Щиро Дякую!!!
"ізородують" )))) Колись Шатунова теж по лавочках на гітарах як тільки не бринькали, але ж то тільки від поваги і любові до його пісень і творчості.
Ілля дякую за оригінал.Супер!!!
ДЯКУЮ!!!СУПЕРОВО!!!
Дякую!!
Клас!!!Дякую!!!
СУПЕР ЦІНИ НЕМА В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ МОЛОДЕЦЬ ТАК ТРИМАТИ
як би нам ще Таню..)
Всім привіт! Що це за така пісня довго очікувана. Хтілось би вже почути
Щиро дякую Вам п. Ілля, подальшого творчого натхнення і великих успіхів!!!
Дякую!
nickk19 : дуже класна пісенька...слухаю її кожен день в авто..))
ДУже дякую!!!
Ілля здоров! класні пісеньки, успіху, натхнення творчого якщо не важко закинь ще одну фонограму "Більше до неї не приходи"
Суперово!!!
Дякую Іллюша!!!!
дякую,дісно що мінус то шедевр.дай те ще свій мінус за тебе все віддам.наперед дякую.
Драйвово Дякую!
Файно !!!
Дякую )))
Дякую гарно!
Дякую!
Щиро дякую!!!
Класно!Чимось навіть на Вінника схоже!!!Успіхів
ДЯКУЮ ! ВИСОКА РОБОТА!!!
Ілля дякую за оригінал.Супер
як би нам ще Таню
шахтарі міста шервоноград і гірник вітають новий ласковий май украінський дуже дякуємо нарешті хтось переможе російську музику ми музиканти слідкуємо за такими піснями і нарешті у нас почали розлітатися гру пи шансона ви героі украіни
ще треба пісню діско лєнта за лєнтою щоб домахати наших москалів і хай живе степан бандера
ІЛЛЯ ТИ ЯК ЗАВЖДИ КРАЩІЙ УСПІХІВ ТОБІ СУПЕР.
МОЛОДЕЦЬ ТАК ТРИМАТИТ
як би нам ще ДИКА РУЖА
Супер!!!Творчих успіхів тобі!
Ілля гарні пісні і я із задоволенням співаю,але хочеться співати не про зраду а кохання яке існує живе хочеться тепла жінкам дати.Дякую а так питань не має пісні бомбезні.
Яке г...но,а бидлу подобається....співаймо....
iще дуже гарний мiнус/ за тебе все вiддам/ що мае IЛЛЯ НАЙДА. Молодець...
Якщо ти вважаєш себе бидлом то не співай його пісні.
пісні Ілька можливо не всі але більшість гарні і танцювальні, а то для кого вони виконуються то вже інша тема, по всякому бидла чомусь більше, бо інакше жид і москаль не обдирали би наших братів, батьків і дітей.Велика держава, велика історія, роботящий народ, а правителі зайди і нацменшини, гойське зазеркалля....
то рома з привокзальної...в нас у місті дуже багато бидла живе на привокзальній..)))
кому не довподоби творчість Найди...проходьте мимо..людина стараеться, пише, придумуе ділиться з нами своїми шедеврами...не подобаеться то самі пишіть і хваліть себе як гарно....
чекаю не дочекаюсь Вредну Александру..))
Дякую
Щиро дякую!
Дякую супер









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
V07a01lera: Дякую !!!
Хуха Хух: СУПЕР !!!
Shurik1971: Дякую !!!
Степан Садовяк: файно !
Сергій Будь: Супер...щиро дякую !!!
V07a01lera: Дякую !!!
muroslav_lax29: Дякую!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Сергій Будь: Потужно !!! Щиро дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
mazuryk: Дякую!!!555
IGORMUZ64: Дякую!
RimskiyIvan: СУПЕР !!! ДЯКУЮ !!!
shaljapin333: дякую!
RimskiyIvan: ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ!!!ДЯКУЮ Ю Ю !
shaljapin333: дякую!
Світлана Ніколаєвська: Там, де хилили верби коси У вечірній тишині, Там загубились мої ночі Коли ти, милий, посміхнувся мені... Ти на мене глянув - і я пропала, І спинився цілий світ... Серденько тихо прошептало: Любов моя, привіт! Приспів: А верба, верба віти розпустила, | Нахилила до води. | А я тебе так полюбила - | Раз і назавжди! Ой-йо-йой! | (2) Плинули роки за водою, І змінився час. Він змінив усе навколо, Та тільки не нас!.. Ти на мене глянеш - і я розтану, Хай зачекає цілий світ! А серденько ніжно промовляє: Любов моя, привіт!.. Приспів. (2) І зі всіх мільйонів мужчин Ти для мене будеш номер один! Приспів.
ІВАН БІЛИЙ: ВСЕ ГАРНО, АЛЕ ПЛЮС ЗОВСІМ НЕ ТОЙ.
APE100: Саня Нестер як завжди the Best! Дякую.
vasilijnegruk: Ціна.
mrvalik: дякую
mrvalik: дякую
ava0520ava: дякую++!!!
FITZPATRICK: Друзі! Щиро дякую. Круто.
Strelbitskiy: Дякую!
yehorlesnevych: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!