Кричевський Гарік
Осінній вечір (Дабл бек)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Задав+наріз+бе.
Текст пісні:
03 19
Жовте листя, дим лягає під ногами
Усміхнися, серце запали очами на узвозі
Осінь вишиває золотом бруківку
Там де ми гуляли влітку
Пр 03 01
Осінній вечір, на мить чарує
Осінній вечір, тебе дарує
Осінній вечір, послухай пісню про любов
Де світить золото над кронами дібров
02 39
Здравствуй місто
здравствуй двір мій здравствуй осінь
Теплий вітер з крон каштанів листя косить
А в під,іздах як в дитинстві дзвін гітари і піжони
Поспішають в ресторани
Ти ж не думай я не п,яний це визнання
Наша осінь це з минулого вітання
Я розтану під твоім зеленим поглядом раптово
І народжуюсь я знову
Пр 02 04
Осінній вечір, на мить чарує
Осінній вечір, тебе дарує
Осінній вечір, послухай пісню про любов
Де світить золото над кронами дібров
програш
01 12
А здається тільки вчора було літо
Пішоходи йдуть а в скверах грають діти
Жовте листя дим лягає під ногами усміхнися
Серце запали очами
Пр 00 54
Осінній вечір, на мить чарує
Осінній вечір, тебе дарує
Осінній вечір, послухай пісню про любов
Де світить золото над кронами дібров
Де світить золото над кронами дібров
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую !
Дякую !!
ЧУДОВО !!!ДЯКУЮ !!!
Дякую!!!!
Дякую!
Велике Дякую !!! Чудове аранжування + слова та приємний бек вокал - усе в тему !!!
Дякую!
Дякую
Дякую!
Дякую!









Останні коментарі
petrovich46: Дуже гарно, дякую!!!
slavadrago: Дякую!
altair : хто це спває ?)))))))))) це не Гіга
IGORMUZ64: Дякую!
Анатолій Паламарчук: Дякую
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Недодавлений голос.Не вказана назва пісні.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Vasyljovych: ДЯКУЮ!!!!
Анатолій Паламарчук: Дякую !!!
Ігор Броневич: А плюсик не той....
Тарас : у мене ці ші мінуса щось по яеості на апараті дуже кульгають хоча сама гармонія класна
sergey270991: Дякую
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
Віктор Міняйленко: ДЯКУЮ!!!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Що за ...
viktorash: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
didysbbb: Дякую!!!!!!!!!!!
Romaste: Дякую!
boikobelaya111: Круто. ДЯКУЄМО
POI99lu: Дякую Вам! Це, саме те, що я шукала!!! Дуже потрібна була мінусовка для дітей. Дякую!
Eugene27: Дякую!!!