Каменських Настя
Тримай (Вступ рояль)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Текст песни(слова) Настя Каменских (NK) - Тримай
Все тексты песен(слова) Настя Каменских
[Куплет 1, Настя Каменских|NK]:
Скажи, що тебе турбує?
Я ніжно поцілую і все за мить мине.
Хто зна, як тебе люблю я.
На все задля тебе піду я -
Ти тільки не відпускай мене.
Моє серденько не відпускай.
Хай до тебе лине
Світло кохання мого.
Приспів:
Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти.
Ой, тримай, я люблю лише тебе.
Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти -
І тримай, мою руку не відпускай.
[Куплет 2, Настя Каменских|NK]:
Ніколи не відпущу тебе і не віддам нікому.
Чуєш, серце б’ється подібно тому.
Нема зупинки в цьому і немає втоми.
I річ не в тому, що так ніколи
Не хотіла повернутися додому.
До тебе знову, і цілувати
Кохання свого Святу iкону.
Приспів:
Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти.
Ой, тримай, я люблю лише тебе.
Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти -
І тримай, мою руку не відпускай.
[Куплет 3, Настя Каменских|NK]:
Зв'яжи нас ніжними словами.
Гарячими губами і біль тоді ж мине.
Встає цей промінь поміж нами.
Ти зловиш мій погляд очами.
Ти тільки не відпускай мене,
Моє серденько не відпускай.
Хай до тебе лине
Світло кохання мого.
Приспів:
Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти.
Ой, тримай, я люблю лише тебе.
Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти -
І тримай, мою руку не відпускай.
Коментарі:
Дякую!!!
Дякую!
Дякую!!!









Останні коментарі
altair : хто це спває ?)))))))))) це не Гіга
IGORMUZ64: Дякую!
Анатолій Паламарчук: Дякую
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Недодавлений голос.Не вказана назва пісні.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Анатолій Паламарчук: ДЯКУЮ !!!
Vasyljovych: ДЯКУЮ!!!!
Анатолій Паламарчук: Дякую !!!
Ігор Броневич: А плюсик не той....
Тарас : у мене ці ші мінуса щось по яеості на апараті дуже кульгають хоча сама гармонія класна
sergey270991: Дякую
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
Віктор Міняйленко: ДЯКУЮ!!!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Що за ...
viktorash: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
didysbbb: Дякую!!!!!!!!!!!
Romaste: Дякую!
boikobelaya111: Круто. ДЯКУЄМО
POI99lu: Дякую Вам! Це, саме те, що я шукала!!! Дуже потрібна була мінусовка для дітей. Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!