Глусь Михайло
Журавлі
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Танцювальна лірика
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Приспів: Журавлі, журавлі відлітають в даль.
Журавлі, заберіть ви мою печаль.
Журавлі, журавлі відлетіли вже
І мені не вернути кохання те.
Коментарі:
Сайдчейн рубає люто... :)
Це аранжування - поєднання душевної теми і танцювального настрою)
Ага) [-3 dB]
Дякую за відгук)
Плюсик би по можливості, а так річ не погана!!!
Мінус класний, якщо можна плюс vasylbardyn@i.ua .Дякую.
Мені теж + rulia@mail.ru Дякую.
Автор, що є жанр - ДУЖЕ ГАРНА ПІСНЯ, то для мене відкриття. "Весільні стрінги" на 1.56хв., це жесть. І все це "умц-умц" до якої пісні? Судячи по "високохудожньому" тексту приспіву можна вже трохи уявити.
>Ігор Гарвас
Вибрав жанри з переліку.
+ наразі не маю. Як дістану - поділюсь)
І до чого тут ["Весільні стрінги" на 1.56хв] мінус же 4,56) я в шоці О_о
Автор, визначати свою роботу як "дуже гарна пісня" якось, я б сказав, неетично. Навіть якщо і в тегах таке опреділення існує. Ну а якщо рахуєте що стрінги на 1.56хв. з манерою гри "весільне діско трьома пальціма" дуже органічно вписуються в канву цього денсового аранжу, то це Ваше право і Ваш погляд як автора. Я з ним рахуюсь, хоч і не поділяю таке бачення сучасної танцювальної музики.
Гадаю, не треба брати так близько до душі мою композицію
Михайло,додай текст пісні...
Жесть:))))))))))))))
1.
Відлітав журавлиний ключ я дивилась стояла одна
Відлітав журавлиний ключ ти один ти один я одна
Ти пішов не сказав прощай щож робити не знаю мені
І вже більше до нас не прийде ти поринеш в обіймах її
Пр.2
Журавлі, журавлі відлітають в даль.
Журавлі, заберіть ви мою печаль.
Журавлі, журавлі відлетіли вже
І мені не вернути кохання те.
2.Зачекай зачекай не йди я сказати хотіла тобі
Не змогла я тебе зберегти ти поринув в обіймах її
Наче осінь холодна дощем щож робити не знаю мені
І вже більше до нас не прийде ти поринеш в обіймах її
Пр.2
Журавлі, журавлі відлітають в даль.
Журавлі, заберіть ви мою печаль.
Журавлі, журавлі відлетіли вже
І мені не вернути кохання те.
Пр-ш.Пр.
Фонограма супер.Я знайомий з автором слів та музики це авторська пісня.
можно плюс ??? w-a1975@mail.ru
А можна мені плюс,,будь-ласка - obrij_k@mail.ru
Сл.та муз. Сашко Соломон, виконує Наталя Бунь (Ромашки-4, ст. Фенікс)
)))))))))А фонка-то ворованная)))).
Віталік Вус: якщо фонка це аранжування, то ні. Аранжування моє :)
А можна плюс,юудь-ласка olegshapo@ukr.net
Дякую
михайло будь ласка виставіть ви свій плюс хоч почуємо як її правильно співати ??!!
якщо можна скинь мишко мені на пошту цю прекрасну пісню вона мені дуже сподобалась !! nikosol@ukr.net









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
V07a01lera: Дякую !!!
Хуха Хух: СУПЕР !!!
Shurik1971: Дякую !!!
Степан Садовяк: файно !
Сергій Будь: Супер...щиро дякую !!!
V07a01lera: Дякую !!!
muroslav_lax29: Дякую!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Сергій Будь: Потужно !!! Щиро дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
mazuryk: Дякую!!!555
IGORMUZ64: Дякую!
RimskiyIvan: СУПЕР !!! ДЯКУЮ !!!
shaljapin333: дякую!
RimskiyIvan: ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ!!!ДЯКУЮ Ю Ю !
shaljapin333: дякую!
Світлана Ніколаєвська: Там, де хилили верби коси У вечірній тишині, Там загубились мої ночі Коли ти, милий, посміхнувся мені... Ти на мене глянув - і я пропала, І спинився цілий світ... Серденько тихо прошептало: Любов моя, привіт! Приспів: А верба, верба віти розпустила, | Нахилила до води. | А я тебе так полюбила - | Раз і назавжди! Ой-йо-йой! | (2) Плинули роки за водою, І змінився час. Він змінив усе навколо, Та тільки не нас!.. Ти на мене глянеш - і я розтану, Хай зачекає цілий світ! А серденько ніжно промовляє: Любов моя, привіт!.. Приспів. (2) І зі всіх мільйонів мужчин Ти для мене будеш номер один! Приспів.
ІВАН БІЛИЙ: ВСЕ ГАРНО, АЛЕ ПЛЮС ЗОВСІМ НЕ ТОЙ.
APE100: Саня Нестер як завжди the Best! Дякую.
vasilijnegruk: Ціна.
mrvalik: дякую
mrvalik: дякую
ava0520ava: дякую++!!!
FITZPATRICK: Друзі! Щиро дякую. Круто.
Strelbitskiy: Дякую!
yehorlesnevych: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!