Іван Гавриляк
Коли ми з тобою були
|
|
Опис:
сл. і муз. Івана Гавриляка, аранжування "Данило"
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
1. Коли ми з тобою були,
То ранки росою, росою цвіли
І сонце всміхалося нам,
І падали зорі у наші долоні.
ПРИСПІВ:
А без тебе
Сади не цвітуть навесні,
Літнє небо
Без сонця і тільки дощі.
А без тебе
Та осінь, що барвів нема
І люта без тебе, без тебе зима.
2. Коли ми з тобою були,
Весна чарувала, а вишні цвіли
І місяць з-за хмар виглядав,
І падали зорі у наші долоні.
3. Коли ми з тобою були,
Лелеки на крилах кохання несли.
І дзвінко співав водограй,
І падали зорі у наші долоні.
Коментарі:
Це робота Петра Ткаченка!
Дякую!
Але ж бо класно звучить. Дякую.
Це Гурт "ОдинДваРаз" Співає цю пісню Ігор Пуджало, і вроді це його авторська пісня. Завтра подзвоню до нього запитаю,щоб переконатись!
Дякую
Дякую!!!
І на minus.lviv.завітав св.Миколай з подарунком!!))Дякую Коля!
Дякую Коля,БОМБАААА.
ну дуже гарна українська пісенька побільше б таких дякую
Дякую за гарну роботу!!!
Ця робота зроблена на студії"Данило"А ти шпіон Коля де її взяв?
Гарно! Смачно! Дякую!
Точно напевно шо шпіон, бо робота ексклюзивна, і на просторах інтернету не було точнооо!!!
я рік назат купував цей мінус у Петра Ткаченка.
Ну шпіон, не шпіон а знайшов я її у VK.
Дякую!
Дякую!
Браво Хлопці-респект
дякую
Дякую!
Дякую!!!
Дякую!!!
Цей мінус написаний Васильом Мельником(Данило)
Шановні!!! Ця пісня моя, Івана Гавриляка, авторська (слова і музика), викладена на Львів мінус Ще 19 березня 2016 року і назва її "Коли ми з тобою були", аранжування і справді зробив Василь Мельник, за що я йому дуже вдячний.Проу дописати в тексті автора цього шедевру!!!
Звертаюсь до свої клієнтів, якщо будете так відноситись, то в наступний раз звертайтесь до студії"Данило"та Василя Мельника! Ми домовлялись про інтернет!
Не треба спутувати авторів і тих хто пише мінус.Автор один а мінусів може бути багато. Дякую автору Івану Гавриляку за гарну пісню і аранжувальнику Василю Мельнику за гарну аранжировку!Приємно було робити мінус,легко і від душі!(З повагою Петро Ткаченко)
дякую збалансований мінус!!!
бомба
Дякую!!!
Дякую
Дякую, супер робота!!! 5 +
Дякую
Дякую! Дуже гарно!









Останні коментарі
микола16: Дякую.Супер.
steve1010: Дякую!
steve1010: Дякую!
Radislav: Щира Вам подяка!
Radislav: Дякую Вам!
Radislav: Щира Вам подяка!!!
steve1010: Дякую!
steve1010: Дякую!
steve1010: Дякую!
Vrsax78: Де знайти оригінал і скачати
boss1973: Дякую за мінус!!
steve1010: Дякую!
bakwy : Дякую!
steve1010: Дякую!
V07a01lera: Щиро дякую ! Побільше б пісень цього гурту.
mazuryk: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!!!
olegantonenko: Дякую!
Favor: Дякую!!!
Favor: Дякую!!!
Хуха Хух: ДЯКУЮ!!!
Хуха Хух: Дуже дякую!!!
mrvalik: дякую
mrvalik: дякую
garmash62: Не та гармонія…
MFKKM: ????????????
MFKKM: Дякую!!!
sergeii: Дуже хотів за співати Ти так ж красива ця пісня просто бомда але мінусу ні де нема . як би ваша ласка думаю богато хто був би дуже вдячний . ще раз дякую вам за вашу работу .
sergeii: Щиро дякую дуже гарна пісня !!!
Людмила Мамчур: Те місто, де зупинявся час , Те, без якого немає нас, Хоч і розбіглись, але не забули... Мій тихий двір, де верба росте, Де зрозуміле все і просте, Де кожен крок нагадає минуле... Забуду про втому! Дорога знайома, Додому, їду додому! Там рідні навколо, Там щастя в простому. Додому, їду додому! Я не дзвоню часто, як би мав, Але я знаю чекаєш, мам... Мільйони справ і мовчать телефони... Найважливіший з усіх шляхів — Той, що веде на батьків поріг. Ми — діти, поки чекають нас вдома! Забуду про втому! Дорога знайома, Додому, їду додому! Там рідні навколо, Там щастя в простому. Додому, їду додому! Додому, їду додому! Додому, їду додому я! Там рідні навколо, Там щастя в простому. Додому, їду додому! Забуду про втому! Дорога знайома, Додому, їду додому! Там рідні навколо, Там щастя в простому... Додому, їду додому! Додому, їду додому! Додому, їду додому я! Їду додому! Додому, їду додому! Додому, їду додому я!