Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Продаж обладнання
Продаж обладнання

Шановні музиканти. На сайті ОЛХ постійно процюють аферисти в розділі продажу синтезаторів. Будьте обережні. Ціни значно занижують і або вимагають передоплату або ОЛХ доставка де є нюанси. Навіть зараз продається КОРГ ра 1000 за 21000.Спочатку продавець був з Одеської обл потім з Херсону і т д.

Доброго вечора всім! Ви знаєте чесно. Не маю часу читати форуми, бо є дуже багато справ...Але мої друзі підказують мені, що хтось знову псує мені тут імідж...До уваги користувачів . Я за ніком "Presto" . І це мій музичний псевдонім-талісман. 

Всі користувачі, колеги по цеху давно знають мене як Микола Presto.  Я є Михальчук Микола Петрович. Проживаю у швейцарському  м. Косові. 79 року народження. Освіта ВИЩА.  Працюю  викладачем музики. Стаж 20 років.  Працюю творчо. Займаюся також благодійністю... 25 років грав корпоративи...На даний час ні... На цьому  сайті з 2012 року.  Щодо цін на обладнання, то більшість користувачів, коли щось продають не вказували цін... Тому з 2020 року модераторами було зауважено і прийнято рішення про вказування цін в оголошеннях. І це правильно . Я за порядок і за прозорість. Продаю якісні, фірмові, речі... Даю гарантію на бу... Допомагаю музикантам колегам... Вхожу у їхню ситуацію...Іду на зустріч...Працюю під замовлення... Але коли якість там       shadow08  та інші ллють бруд, то руки опускаються і не хочеться  працювати творчо на сайті ...  Шановний користувачу Олександре Соколюк. До вашої уваги Presto - це не фесто. А Presto - це муз. термін, що означає швидкий темп. І це моє право називатися музично зі смаком як на мене... Вам цього не зрозуміти...

Я відкритий перед Вами шановні користувачі. Ваш покірний слуга Микола Presto . А от хто таке Shadow08 -  це інше запитання...

Я відкритий перед Вами шановні користувачі. Ваш покірний слуга Микола Presto . А от хто таке Shadow08 -  це інше запитання.

Респект - Беріть приклад ноунейми!  До речі гарна ідея усіх хто займається професійною продажею на цьомуц ресурсі - ідентифікувати (звісно може не так розширено-автобіографічно, як подав п. Микола), але ідея та задум добра! Будемо працювати у цьому напрямку

До слова: не знаю, як у вас, але в мене є мікшерок YAMAHA (так, китайський), але зі Штатів.Так от, в нашу розетку його вилку не впихнути навіть ногами, там плоскі ножки????.Купувався перехідний трансформатор.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти