Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Створення нарізки "Наталочко".
Створення нарізки "Наталочко".

   

Навіщо Ви з клавішою сфотографувались на аватарці, якщо ані мінус самі не напишете, ані нарізки не зробите?

Я попросив допомоги, а не критики бо коли б я просив критики, то писав би в інший розділ форуму. Завдання модератора критикувати???

Перефразую. Судячи з аватару - Ви музикант. Поважаєте та ціните працю інших музикантів. З якихось причин не можете, не хочете чи не вмієте зробити потрібний Вам мінус. Зайшли в розділ, де написано "Тут можна замовити мінусовку, яку Ви не знайшли у каталозі порталу." І просите бесплатно зробити якусь нарізку?

До всього, витерли перше повідомлення; що не додає темі інформативності, а автору - гідності.   Завдання модератора - слідкувати за порядком. І порядок тут буде.
Олександр, не сприймайте все близько до серця. Вам дали пораду, і порада дуже слушна від геніального аранжувальника із дуже великим досвідом! А Ви знову за старе, починаєте "терти" тему,- не солідно! Ще знов почнете аватри міняти і тд. за що були заблоковані. Зауваження модератора правильне і я його підтримую на всі 100%

З усієї поваги, скажу, - я би видалив тему, але такої можливості нема, тому на що є можливість - витерти. А коли в мінусі є погрішності, я ж бо не критикую, а виходжу з того, що є, перший куплет здублювати прошу тричі. Аби міг - сам би це зробив. Попросив - не вкрав.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти