Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland BK-3
Roland BK-3
Дякую Іване, просто вірив що в тобі є щось людське. Були б гроші , звичайно брав би кетрон чи корг... Але грошей нема а потрібен саме бюджетний САМОГРАЙ. Отож зупинився на цій моделі.

Все залежить чи потрібно в самограї мп-3, Як що мп-3 не потрібно то бери Корг па-50 або па-500 і навіть також добрий варіант це Роланд gw-8 там і мп-3 є і як інструмент хороший,  БК-3 не раджу,  Хоча під замовлення такий інструмент або любий з перечислених можу привезти,

Інструмент з бюджетної серії - так. І в цьому його чи не найбільша перевага. Ти отримуєш навіть трохи більше, аніж очікуєш за свої гроші. Зокрема, дивлюсь, що на олх тут Roland BK-3 можна спокійно взяти за 10 000 гривень. От тільки чесно скажіть собі, що ви очікуєте від такого інструменту і спробуйте десь його в ділі. Я все ж думаю ви скоріше будете вражені, аніж розчаровані, хоча звісно хочеться інколи максимум. 

Дякую всім. Таки купив. За 9000 грн. Більше вражений аніж розчарований ))

Своїй ціні він точно відповідає, і буде некоректно порівнювати його з дорожчими інструментами

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти