Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто робить більше роботи один тамада чи музиканти.
Хто робить більше роботи один тамада чи музиканти.

Скажу від себе тамада більше робить роботи бо за столами  гості  сидять 5-6 годин.А  танцюють 4 години і то тамада заберає десь годину часу на конкурси.Тай не весілля тепер  50-60 чоловік .

 

Правильний тамада, у першу чергу робить так, щоб на забаві була присутня динаміка свята! А це ціла процедура! Усе індивідуально! Не можна оцінювати роботу ведучого від кількості проведених конкурсів, чи вікторин, чи... Ведучий у першу чергу це стратег! Якщо він пхається до гостей з нарпрацьованою схемою прогами, заради "галочки" - гріш ціна такому ведучому! Ведучий на 2018 рік - це у першу чергу організатор програми (весілля, ювілею, корпоративу, та ін). Організація таймігу забави, кількість застіль і танцювальних блоків, організація виступу артистів (коли такі є), тісна співпраця з координаторами, музикантами, кухні, адміністрації, гостей, батьків і наречених! Ви розумієте тепер, за що він просить свій гонорар? Якось так...

Третій ряд, 50% - це хороший результат. Вартує платити за перших 7-8 рядів. Що до нижчої позиції ще є сумніви за відсутності інформації кількості відвідування.

Ну переважно музиканти беруть трошки більше ніж тамада)

Доброго дня ! Є так проблема. Вже просто не маю бажання пряцювати з тамадой. Так у нас теж тамади беруть так як музиканти а то й більше. Але не втому річ. Дають -нехай беруть. Але, коли ти їдеш -ПРОСТО СПІВАТИ, чомусь всі думають, що ти повинен робити все що тобі скажуть. Стається так, що : мікрофон ТАМАДИ, ніякий,свистить- фонить, нестабільний радіоканал- винен музикант, апарат стоїть не там де потрібен тамаді, знову музикант.....заставки не ті....та знову ж музикант. ДІСТАЛО!!!!! Зараз повністю уточнюю чого від мене хочуть. , Майже всі заказчики, спершу йдуть до тамади, а вже та пропонує ЛОЯЛЬНИХ ДО НЕЇ музикантів. Їй не важливо хто що і як.....ГОЛОВНЕ  Аби колонки стояли там, де їй потрібно...ну і все інше)))

При замовленні уточнюю, що ціна тільки за мою музичну програму!!! Усе інше:, підключення та робота з  тамадою, Артисти, танцюристи, файер-шоу.....за доплату, і то якщо у мене буде змога( буває, що потрібно озвучити 2-3 точки)  та бажання.

Аби не виникали конфлікти на святі - усі деталі, уточнюю заздалегіль. Тамада це не робить. Їй вигідно, на святі, повісити усіх собак на музиканта, якщо апарат не там і тд. Проїхатися по вухам гостям- ОНИ ДОЛЖНЫ, ОНИ ОБЯЗАНЫ!!!!!Це вже проїхали.

Робив невеличке опитування... Шановні коллеги, як вияснилось,  100% опитаных, думають, що найнявши нас, ми повинні робити все, що пов"язане з музичним оформленням.

ось, так у нас......

Толкова ведуча або ведучий завжди працює з своїм апаратом і звукачом(моя працює так) і ніколи і ніяк не залежить від музикантів,колись було весілля що я ставив ведучі 2 комплекти звуку, в залі і на вулиці,при чому на вулиці працювали музиканти на свому апараті,але є ще і "звезды" які приходять з флешкою і мікрофоном LG і починають ньоркати - тоді вже її вказую напрямок руху і місце прибуття( бувало і прямим текстом).

У нас в основном так і є))). Приходять і вказують що мені робити і як я дорого беру....за що? Каже,ти ж нічого не робиш.....Дає флешку і китайський мікрофон..... Дістали вже!!!!!
Так що зараз, кардинально змінив стратегію розмов з замовником....

У нас не держава, а ... Дали б всім нам нормальну роботу, нормальні зарплати.

Комуніст чи шо? 

Держава... дали б..... 

Хто тобі повинен шось дати? І з якоЇ статі? 

Працювати треба, а не чекати, що хтось дасть

 

 

Абсолютно згоден! Відповідь одним реченням на весь топік)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти