Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Голови Mini Led Spot Moving Head Light 60W
Голови Mini Led Spot Moving Head Light 60W

Дай Боже здоров'я! Шановне товариство! Підкажіть, будь ласка, що думаєте про голови Mini Led Spot Moving Head Light 60W? Цікавить, чи вартує брати? Буду вдячний за рекомендації. Всім успіхів у роботі!)

Теж стояли перед вибором, 60 вт чи 90. Однозначно прийшли до висновку що - краще взяти потужніші! Переваги на "ліцо" - різна зали від малого до "аеродрому" зустрічаються на наших теренах Львівщини і сусідніх областей. Отож, прибрати зайву потужність за допомогою дімера - немає проблем! А додати "зайву потужність"  з 60 вт - прблема є .  Отож, я б краше не економив щоб потім зйвий раз не перепродувати.

ПС. сьогодні їдемо забирати нашу посилку з китаю (4 голови Led Spot 90 вт) - відпишусь у топіку,  що і як доставилося - а потім ще відзніму "відосік" ...

(ОФТОП - колеги наші замовили собі Beam (Біми) - ми теж розглядали дану пропозицію, (бюджет дозволяв без-проблем), але після довгих дебатів, зважаючи що "гастрольний сезон" насичений, дійшли до висновку що для будь яких залів для наших виступів 90Вт спота 4 шт - аж за голову! А тягати по 2 Біми у реках вагою 40 Кг... Перспектива -не айс... Здоровя теж треба брати до уваги, і пріоритетність.

Дай Боже здоровля!

Ви різницю між 60-ми та 90-ми міні-спотами зовсім не помітите по потужності, а от по можливостях навіть дуже помітите різницю, ну й ціна теж в два рази більша, навіть більше, ніж в два рази.

А взагалі, то 60-ті та 90-ті міні-споти вартують нашої уваги. І саме головне - маленькі, легенькі та мобільні, порівняно з їхніми старшими братами здоровенними спотами та бімами.

Одне тільки але... не знаю, на стільки вистачить ресурсів світлодіодів, шестерень та ременів на шківах.

Одне тільки але... не знаю, на стільки вистачить ресурсів світлодіодів, шестерень та ременів на шківах.


Ну, шестерні там соломінові, ремні на вигляд добротні! Єдине що не сподобалося, дуже тоненькі сигнальні проводи, а також плати не надійно закріплені ( на одному гвинті). Але вся комутація гарно і акуратно зібрана хомутами, місця де ходять рухомі елементи і дроти - старанно промащені якоюсь мазюкою! На вигляд нагадує совєтьську ЦИАТИМ. В цілому голови мають шалений функціонал (8 кольорів, 16 гобо, з них 8 Ротаційні, призма, тряска, строб (не шторкою а ледом - що важливо не розбивається механізм шторки), автоматизований фокус, реверс панорами, 16 каналів у цілому + флгранна доводка X та Y вага 7 кг - смішно) Знімлю відео-огляд - буду все детально оглядати і розповідати

Пане Богдане,з нетерпінням чекаємо на Ваше відео.

До місяця думаю "змонтірую", бо ще є нюанси з китайцем... Все розрулю, тоді відфідбечу. Тема буде цікава і головне повчальна.
Хто підкаже як полікувати таку голову. При запуску тріщить, таке враження що щось приклинює, а після того як запуститься працює без жодних проблем.
У мене теж, одна із трьох, тріщить. Ця що приїхала бита, це підклинює мотор фокусу при інсталяції. Вже цвлий сезон тріщить, і працює нічого їй не є.. Порадили не чіпати, я й не чіпаю.

Пане Богдане, Ви обіцяли відеозвіт, хочеться подивитись. Дякую!

https://youtu.be/j6lQSkPOtno    

60W Led Moving Head Light Spot 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти