Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Пульт Dynacord powermate 600-3 чи Dynacord powermate1000-3
Пульт Dynacord powermate 600-3 чи Dynacord powermate1000-3

Який пульт кращий Dynacord powermate 600-3 чи Dynacord powermate1000-3

Це некоректне питання! Не можна зрівнювати два апарати з різною потужностю, і з різним фуекціоналом! Шіссотка це кропнута версія від 1000. він слабший по підсиленню, має менше водів по мікшеру і не має параметричного еквалайзера у середній смузі - на відміну від 1000 -ї моделі. Тут треба виходити з Ваших потреб що до функціоналу! Що Вам найбільше потрібно. Компактність і менша вага чи...

Богдан Іванишин, я з Вами не згоден що-до потужності цих двох мікшерів. І 1000\3 і 600\3 мають однакову потужність - 2х600W 8Ohm, 2x1000W 4Ohm, 2x1300W 2Ohm. Це інформація не з Google а з власного досвіду. В перших та других Dynacord PM  потужність 600 та 1000 відрізнялася. Так РМ 1000\1 має 2х500W 4Ohm, PM1000\2 - 2x700W 4Ohm, а РМ 600\1 та РМ 600\2 мають 2х300W 4Ohm. А от третю серію PowerMate  зробили з однаковими підсилювачами, але з деякими відмінностями по функціоналу та кількості входів.
Що-до основного питання - Звичайно що РМ 1000\3 кращий за 600\3. Але не на 800 євриків, на які можна придбати ще й акустику(наприклад Dynacord C15\3). Якщо потрібно більшу кількість входів - тоді звичайно 1000\3, а для халтів цілком вистачить і 600\3. Хоча:.. в РМ1000\3 стоять інші(кращі) передпідсилювачі на мікрофонних входах, присутня параметрика на серединці мікрофонних входів, також є можливість вмикати звукові процесори, типу DBX, в розрив підсилювача, більша кількість входів. От і всі основні відмінності між РМ 1000\3 та РМ 600\3. 

Можливо по потужності так і є! Туди запхали підсилення в класі D - вага його і розміри не є великими) Як і звучання помінялося, (не в кращу сторону) - порівняно з версіями попередніми, де було підсилення в класі H. (Теж знаю з власного досвіду бо колись мав другу версію). Звичайно що РМ 1000\3 кращий за 600\3 - знову ж таки трішки не вірно! припустімо для "Миколи" чи "Семена" краще те що легше, негабаритне, і менше функціоналу - тому що "Микола" чи "Семен" не знає що робити з тов параметріков. і має пузвунок нарушений щоб трагати тяжесті...

Я не про "Миколу" чи "Семена", я про Dynacord PowerMate третього покоління. Де цілком зрозуміло що РМ1000\3 кращий за РМ600\3, і чому саме кращий я теж вказав. Навіть вказав що ті "покращення" не вартують 800Єврів. Також вказав що для халтур і 600\3 цілком вистачить... Якщо достатньо входів...

Добре, як скажете)Я в принципі, у своєму першому пості це і сказав...

Дякую!Всім хто дав корисні поради.  А тепер підкажіть будь-ласка як відрізнити чіну від герман.

Дивлячись який, 1000\3 чи 600\3. Там йде різне маркування і не тільки... Наприклад по кришкі мікшера. На німцьові напис Dynacord тиснений, на чайні - мальований. Сам напис Made in Germany  написано на корпусі мікшера а не на етикетці, як у китайців. Захисна плівка екранчика має в правому верхньому кутку зелену полоску... Доречі оригінальний РМ600\3 деякий час збирали в піднебесній на заводі Bosh, де реально вказується країна виробник China. І боятися цього не слід, тому що це самий настоящий Dynacord PowerMate 600\3. Після того як виробництво даного мікшера було перенесено до Німеччини - на маркуванні з"явився напис MIG на етикетці. Також слід звернути увагу на кулери та їх підключення... 

Поправлю вас колеги. Дійсно вище вказані пульти мають однакову потужність, але що важливо мають вони потужність

450 ват на 8 Ом. Тобто для нормального звуку для цього пульта потрібна колонка 350 ват 8 Ом, щоб підсилювач мав запас по потужності.

Так можна шукати ще колонку на 4 Ом, але де знайти...

Коли люди пишуть, що в цього пульта потужність 600 ват 8 Ом, не звертаючи уваги, що це вказана максимальна потужність, то вводять

в оману інших колег, які купляють, а потім пишуть не качає.... і не буде!))

Так Dynacord powermate1000-3 маэ набагато більше "наворотів", про які тут написано, але в нього є ще така фішка як "вокальний фільтр",

який значно покращує звучання мікрофона, фактично заміняє компресор.

в мене пасивний Dynacord 1000-3, який вироблений на заводі Bosh в Китаї. Це оригінал, можна сміливо купляти, працює бездоганно! Свій не продаю))

Приємно що Zh_serhij долучився! Завдяки таким як Zh_serhij та la1la2buh3buh4 форум починає потихеньку жити!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти