Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MAG N S15A (1шт.) чи MAG Z S15A (2шт.)
MAG N S15A (1шт.) чи MAG Z S15A (2шт.)

між пультом та усілком максимайзер BBE 462

-а можна детальніше, яку функцію цей прилад у вашому комплекті виконує?

.Маю Альто TS115 пасив. до них Парк аудіо VX700-8. Пульт Ален-Хіт ZED10F

-на мою думку, ви початково гроші вклали не в ту акустику, це була перша шишка. Вибирати суби то такого комплекту це буде друга набита шишка. Я к на мене, я б зробив інакше. Топи RCF-325 активні або їх аналог по тиску EV, JBL, QCS, ітд... На повітрі до 100-150 чоловік можна обійтись без сабвуферів, головне не перегружати. Потім поступово доповнити субами. Це звісно моя особиста субєктивна думка...

 

Спектральные энхансеры BBE Sonic Maximizer 462, 482, 882. Произведенные изменения предназначены для повышения долговечности устройств в условиях концертной деятельности. В новых моделях передняя панель выполнена из алюминия толщиной четверть дюйма и прикреплена к корпусу болтами. Используются пленочные резисторы, операционные усилители собственной разработки, печатные платы повышенной прочности с утолщенными сигнальными линиями. Все регуляторы, переключатели и разъемы прикреплены непосредственно к печатной плате. Кроме того, графика оптимизирована для разборчивости в условиях плохого освещения, а алюминиевые вращаемые регуляторы с накаткой должны облегчить управление.

Устройства однорэковые, двухканальные, имеют на каждом канале регулятор уровня низких частот (до +12 дБ на 50 Гц), регулятор уровня обработки (до +12 дБ на 5 кГц), индикатор выходного уровня из пяти светодиодов. Есть кнопка “холодного” обхода обработки.

 --  якщо на слух, то цей прилад просто покращує деталізацію частот. --

прикольна інфа Stas007 про напрямок покращення апаратурки. Посиджу, погуглю, почитаю, подумаю над Вашим варіантом :-)

Прилад енхансер, не покращує деталізацію частот - це психоакустичний динамічний прилад якмй вносить у задані часоти позитивні гармоніки, які вносять свій певний "характер" у загальний мікс особливо у верхній полосі АЧХ

.Маю Альто TS115 пасив. до них Парк аудіо VX700-8. Пульт Ален-Хіт ZED10F

-на мою думку, ви початково гроші вклали не в ту акустику, це була перша шишка. Вибирати суби то такого комплекту це буде друга набита шишка. Я к на мене, я б зробив інакше. Топи RCF-325 активні або їх аналог по тиску EV, JBL, QCS, ітд... На повітрі до 100-150 чоловік можна обійтись без сабвуферів, головне не перегружати. Потім поступово доповнити субами. 
Це дійсно правильний варіант... Багато хто так і робить. Але ж без фанатизму, бо доведеться в школі мистецтв ще й нічним сторожем влаштуватися. Банківська система в Україні це законний грабунок чесних громадян...
Спробуйте спочатку сплавити(продати, подарувати за символічну плату) все, крім пульта, він не такий вже й поганий. А купити фірмову активну акустику, або-ж комплект(топи+підсилювач) фірми - питання декількох днів. Тим паче вже й піст на носі, та ще й не короткий а Пасхальний. У Вас буде час зайнятися цим питанням, без втрати заробітків...
Удачі.

Я вам так скажу,що mag не є поганою канторою. Вони мають досить достойну акустику ,особливо саби. Топи rcf 712 mk IV активні (700 вт rms ,1400 відповідно peak) і топи mag nd 554 a в порівнянні і в роботі ,то різниця велика. Rcf -вибачте ,але не дотягує ні до тиску ні до чіткості. На потужності вище середньої rcf просто прохрапує,а маг тримає потужність і навіть ні разу не клікне. Rcf акустика( Нова ) - це обман по потужності і надійності.Вона реально 300 вт. Треба брати rcf старіші,там є звук і тиск і надійність. Не вміємо ми цінувати своє,шукаємо іноді не то.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти